Dido wystąpi w Polsce ZAMÓW BILETY

Eventpromo

Dido to jedna z najbardziej popularnych popowych wokalistek. Już w listopadzie będziemy mogli usłyszeć ją na żywo w naszym kraju!

Rozwój kariery DIDO przypadł na przełom XX i XXI wieku – wszystko za sprawą płyty No Angel, która była jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii (ponad 22 mln sprzedanych egzemplarzy na świecie!). Każde kolejne wydawnictwo okazało się podobnym sukcesem. Utwór Here With Me znalazł się w ścieżce dźwiękowej filmu Love Actually czy Bridget Jones: W pogoni za rozumem. Wydany w 2010 roku singiel Everything to Lose pojawił się w filmie Seks w wielkim mieście 2.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dido rusza w trasę koncertową

Ostatni album piosenkarki, Still on My Mind, ukazał się w marcu 2019 roku. W ramach promocji płyty, Dido wyruszy w pierwszą od 15 lat trasę koncertową. Still On My Mind to album, na którym Dido pokaże się w różnych odsłonach, począwszy od – jej ulubionego – hip hopu, po folkowe dźwięki. Cała płyta to zmysłowa mieszanka stylów i gatunków, znajdziemy na niej także trochę elektroniki i dancowych rytmów.

Dido zagra w Polsce

Jeśli jesteście fanami Dido, to artystka wystąpi 16 listopada w poznańskiej Sali Ziemi. Bilety na to niezwykłe wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Dido

Biletomat.pl
179 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →