Demuir z nową EPką. House w najlepszym wydaniu

News
Demuir

Demuir, doświadczony producent i didżej z Toronto, podzielił się nową EPką. Wydawnictwo High. Alive. And Dirty to pierwszy materiał Kanadyjczyka, jaki ukazał się pod szyldem labelu Hot Creations.

Demuir – nowy materiał, znany styl

Co znajdziemy na najnowszej EPce? Rozmaite odcienie muzyki house. Od klasycznego, nieco surowego Santa And The Elf, przez tropikalne Rawness Beat 3, aż po mieniące się wszystkimi barwami disco High. Alive. And Dirty. Wisienką na torcie jest jednak parkietowy killer Eerbawdy Wants To Deeezsko, który na EP-ce pojawił się także w wersji dub. Kawałek z powodzeniem mógłby wylądować w tracklistach setów takich postaci jak Demuja, DJ Boring, COEO czy Motor City Drum Ensemble.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Demuir – pokazać kunszt, nie trendy

Sam Demuir o najnowszej EP-ce mówi tak:

To wydawnictwo reprezentuje pozytywny czas w moim życiu, zwłaszcza różnorodność utworów, które mają przedstawiać kunszt, a nie trendy. Niezależnie od tego, czy jest to pozytywny klimat i soulful w High. Żywy. And Dirty. (…) czy znana, surowa struktura Rawness Beat 3. Z kolei w Eerbawdy Wants To Deeezsko każdy znajdzie coś dla siebie.

EPka High. Alive. And Dirty. to pierwsze wydawnictwo Demuira, jakie ukazało się nakładem wytwórni Hot Creations. Wśród artystów stale współpracujących z tym labelem znajdziemy m.in. Jamiego Jonesa, duet Audiojack czy Patricka Toppinga. Wcześniej pod szyldem brytyjskiej oficyny pojawiały się nagrania Dariusa Syrossiana, DJ Sneaka i Josha Butlera.

Demuir – w blasku dobrych wytwórni

Demuir dołożył do swojego dorobku kolejną prestiżową wytwórnię. Na koncie Kanadyjczyka są już nagrania, które ukazywały się m.in. w Purveyor Underground, I’m A House Gangster, Classic Music Company, Rawthentic, Music For Freaks, Kwench czy należącej do Loco Dice’a Desolat.

Całej EPki High. Alive. And Dirty. można posłuchać w serwisach streamingowych.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →