Baltra i Demuja w dwóch miastach w Polsce

News
demuja z nową epką

Polscy fani mają podwójną okazję do usłyszenia ich na żywo 8 marca w Poznaniu oraz 9 marca we Wrocławiu.

Kolektyw regime brigade przygotował coś specjalnego dla entuzjastów muzyki elektronicznej, tym razem utrzymanej w stylistyce muzyki house. Jak wiele kryje się pod określeniem tego gatunku i jak różne oblicza brzmieniowe oferuje przekonamy się w drugi weekend marca. W piątek w poznańskim klubie Projekt LAB, a w sobotę we wrocławskim klubie Ciało wystąpią  Baltra i Demuja. Pierwszy z wymienionych to czołowy przedstawiciel stylistyki lo-fi house. W swoich produkcjach kontestuje surowość brzmienia delikatnością podszytych melodii, stawiając na mieszankę brudu i nostalgii. Amerykanin umiejętnie łączy w setach acid, breakbeat i ambient. Melancholijny, a zarazem bezkompromisowy styl założyciela wytwórni 96 and Forever Records z pewnością zachwyci nie tylko autorskimi produkcjami ale i pełną niespodzianek selekcją.

Drugim z headlinerów jest producent i DJ kryjący się pod pseudonimem Demuja. Pochodzący z Salzburga muzyk jest aktywny na scenie międzynarodowej od ponad dekady. Zaczął tworzyć pod wpływem takich postaci jak Kerri Chandler, Motor City Drum Ensemble czy duet BICEP. Swoimi kompozycjami wzbogacił katalogi takich wytwórni jak legendarne Nervous Records, Traxx Underground czy LET’S PLAY HOUSE. Możemy się spodziewać niezwykle dynamicznego i tanecznego grania w jego wykonaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na scenie wystąpią także lokalni DJe i promotorzy: we Wrocławiu jak i w Poznaniu obok gości specjalnych wystąpią założyciele nieistniejącego już klubu LVN czyli .saf i Acid Joe jako LVN Soundsystem, a także kolejno: 8 marca MRTN., Young Majli, Julius, PLAL, projekt Zaćmienie i 9 marca Antoni Sierakowski, Whyba oraz DYYUNE.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →