Something Must Break: Cities Aviv zagra w Krakowie!

News

Przyszłość hip-hopu pochodzi z Memphis! 1 grudnia na scenie MOS wystąpi Cities Aviv – amerykański raper, który zaskakuje szeroką skalą inspiracji. W jego muzyce znajdą coś dla siebie miłośnicy jazzu, elektroniki oraz… nowofalowego rocka.

Koncert Cities Aviv to trzecia odsłona koncertowego projektu Something Must Break na scenie Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Kuratorem cyklu jest Artur Rojek, który dba o wyszukiwanie wykonawców przełamujących wszelkie bariery. Pod tym względem Cities Aviv nie zawiedzie koneserów alternatywnych brzmień.
Pod pseudonimem Cities Aviv ukrywa się pochodzący z Memphis Gavin Mays. To nie tylko raper, ale też producent i muzyk, który swą przygodę z muzyką zaczynał w składzie punkowego zespołu Copwatch. Fascynacja hip-hopem sprawiła jednak, że podjął się solowej kariery. W 2011 roku opublikował pierwszy mixtape, w 2014 roku – debiutancki album „Come to Life”, a rok później – drugą solową płytę „Your Discretion Is Trust”. Ten ostatni krążek został doskonale przyjęty przez fanów i krytyków.

Muzyka Cities Aviv zaskakuje rozbudowanym, przestrzennym brzmieniem oraz oryginalnym zastosowaniem efektów wokalnych. Artysta nawiązuje zarówno do muzyki soul, jak i nowej fali, industrialu czy IDM. Pytany o inspiracje, wymienia jednym tchem Big Puna, Fat Joe, Deftones oraz… Joy Division.
Eklektyczne podkłady oraz osobliwa, natchniona warstwa wokalna, uczyniły z Cities Aviv jedną z bardziej obiecujących postaci alternatywnego hip-hopu. Zdezorientowani krytycy szybko wrzucili wykonawcę do szufladki z napisem cloud rap. Ale aspiracje Cities Aviv zdecydowanie wykraczają poza hip-hopowe trendy.
Sprzedaż biletów za pośrednictwem kasy Teatru im. J. Słowackiego oraz Małopolskiego Ogrodu Sztuki oraz na www.mos.art.pl, www.ticketpro.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


bilety w przedsprzedaży: 45 zł
bilety w dniu koncertu: 55 zł

Dla uczestników Off Festiwalu bilety w specjalnych cenach:
przedsprzedaż 35 zł
w dniu koncertu 40 zł
Bilet ze zniżką wydajemy za okazaniem: biletu / opaski / paragonu / potwierdzenia mailowego zakupu biletu na Off Festiwal 2017

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →