Priests zainaugurują cykl Something Must Break w Krakowie

Wydarzenie

Małopolski Ogród Sztuki zachęca do poszerzenia horyzontów muzycznych. 14 października odbędzie się pierwszy koncert z cyklu Something Must Break, a na nim punkowa sensacja z Waszyngtonu - zespół Priests.

Koncertem amerykańskiego zespołu Priests, Małopolski Ogród Sztuki inauguruje projekt pod hasłem Something Must Break. Jego celem jest zwrócenie uwagi na nowe, interesujące zjawiska muzyczne. Na scenie MOS-u zagrają także: nietuzinkowy producent i muzyk Mount Eerie (3 listopada) oraz awangardowy raper Cities Aviv (1 grudnia). Kuratorem projektu jest Artur Rojek.

Koncertom towarzyszy także specjalny blog. Adres www.somethingmustbreak.pl to jedyne miejsce w sieci, które gromadzi wiedzę o całym projekcie. Znajdziecie tam nie tylko informacje praktyczne, ale też materiały multimedialne (teledyski, playlisty) oraz artykuły związane z ideą Something Must Break, m.in. wywiad z Arturem Rojkiem oraz film nakręcony przez PRIESTS dla polskich fanów.Bilety są dostępne na stronie http://www.mos.art.pl/strona/pl/bilety. Dla fanów OFF Festivalu organizator przygotował 20% zniżkę.
Przełamujcie schematy i poszerzajcie horyzonty z Something Must Break!
Something Must Break – nadchodzące koncerty:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

  • 14.10 – Priests
  • 03.11 – Mount Eerie
  • 01.12 – Cities Aviv
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →