Catnapp, odkrycie Moderat już jutro w Poznaniu! BILETY

News

Miks r’n’b, rapu i elektroniki... nie przegap występu wschodzącej gwiazdy nowoczesnego popu w poznańskim klubie Próżność!

Catnapp, czyli Amparo Battaglia od lat mieszka i tworzy w Berlinie. Wpływ tamtejszej sceny muzycznej oraz inspiracja takimi artystami jak Moderat, Aphex Twin czy Beyonce, sprawiły, że tworzony przez nią miks r’n’b, rapu i elektroniki zyskał wyjątkowo oryginalną formę. Talent producencki Catnapp szybko dostrzegł zespół Moderat. Należąca do członków zespołu wytwórnia Monkeytown podpisała z artystką kontrakt płytowy, dzięki któremu o Amparo zrobiło się głośno w świecie elektroniki.

W zeszłym tygodniu zagrała w legendarnym berlińskim Berghain, a barceloński Sonar, jeden z najbardziej uznanych festiwali świata dodał ją do swojego lineupu. Koncert w Próżności będzie pierwszym występem Catnapp w Polsce, i zarazem jedyną szansą, aby jej żywiołowy set i sceniczną charyzmę obejrzeć na żywo, zanim artystka wyruszy w przyszły roku na wspólną trasę z MODESELEKTOR, a jej status wschodzącej gwiazdy nowoczesnego popu zostanie potwierdzony przez europejską publiczność!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →