Kim są Brodacze? Poznaj ulubieńców Łąki Łan!

News

Poznańskie trio zaprezentuje materiał ze swojego debiutanckiego albumu już 16 marca w klubie Schron.

W skład zespołu Brodacze Live Act wchodzą: Kuba Kałamaja, Wojciech Kucharski i Kamil Neumann. W ubiegłym roku pojawiła się ich debiutancka płyta. #beardoelectro to połączenie elektroniki z  brzmieniem żywych instrumentów, takich jak gitary, syntezatory, flażolety i wokale.
O sobie piszą:
„Albus Dumbledore, Mieszko I oraz Święty Mikołaj to tylko przykłady postaci, które dowodzą, że owłosienie w okolicach ust i polików predestynuje do rzeczy wielkich. Brody rosną nam nie od wczoraj, a ale nie o brodach tu się będziemy rozpisywać. Zapraszamy na podróż w krainę ambitnej elektroniki miksowanej z pięknem brzmienia żywych instrumentów. Biodra i gira same się gibią, a o dobry vibe dbają poznańscy elektro-brodacze, co to grają #beardoelectro.”
Brodacze zostali docenieni przez zespół Łąki Łan i wystąpili razem z nimi w trakcie dwóch tras koncertowych, podczas których zyskali grono fanów. Zespół zagrał koncerty w największych polskich miastach, a także pojawił się na takich festiwalach jak Spring Break, Kortowiada czy Kazimiernikejszyn.
Najbliższa okazja do usłyszenia zespołu na żywo już 16 marca w poznańskim klubie Schron. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży na BILETOMAT.PL.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →