Bass Astral wystąpi jako support przed Flume

Eventpromo
bass astral supportem przed flume

Już 28 października w warszawskim Torwarze zagra australijski DJ i producent - Flume. Supportować go będzie Bass Astral.

Harley Edward Streten znany jako Flume już niebawem wyruszy w europejską trasę koncertową, którą rozpocznie 28 października występem w warszawskim Torwarze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bass Astral supportem przed polskim koncertem Flume

Poznaliśmy już artystę, który wystąpi tego wieczoru przed Australijczykiem. Będzie to polski producent Bass Astral, czyli Kuba Tracz, który wraz z Igorem Walaszkiem tworzy duet Bass Astral x Igo.

Kuba od jakiegoś czasu próbuje swoich sił solo. Ma już za sobą pierwsze samodzielne koncerty a niebawem możemy się spodziewać płyty, która zatytułowana będzie Techno do Miłości. 

Tak Bass Astral napisał o swoim występie supportującym Flume:

Ścieżki zajawki są niepoznane. Jest jednym z moich 6 ulubionych producentów ever. To jego łamane bity studiowałem stawiając pierwsze kroki w muzyce elektronicznej. Jego ostatnie dokonania to dla mnie smak niezwykle ciekawy, ziomek znów przesuwa o krok dalej granicę tego co w muzyce można i wypada. Jest dla mnie ogromną nobilitacją zagrać przed nim solo akt w Warszawie 28 października.

Drugim supportem tego wieczoru będzie brytyjski DJ i producent Felix Weatherall znany jako Ross From Friends. Jego pseudonim sceniczny pochodzi od jednego z bohaterów serialu Przyjaciele. Artysta zainspirowany oldschool’owym hip-hopem stworzył własną definicję house’u i produkuje muzykę, która jest połączeniem techno w estetyce lo-fi, house’u oraz miękkich sampli wokalnych. W 2018 wydał swój debiutancki LP Family Portrait.

Flume w Polsce – bilety

Bilety na polski koncert Flume są wciąż dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Flume - Warszawa, Torwar | 28.10.2019

Biletomat.pl
154 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →