BAM prezentuje: CAMELPHAT w Warszawie!

343
Eventpromo Film
BAM prezentuje: CAMELPHAT w Warszawie!

Doczekaliśmy się w Warszawie cyklu imprez z udziałem najpopularniejszych house'owych nazwisk! Był Mark Knight, Claptone, a teraz na "BAM" wystąpi CamelPhat!

W jednym z najpopularniejszych warszawskich miejsc koncertowych i teatralnych o przedwojennej tradycji, wystąpią artyści światowego formatu.

21 czerwca na deskach Teatru Palladium wystąpi duet CamelPhat, czyli Dave Whelen i Mike Di Scali. Znani z singli takich jak „Panic Room”, „Dopamine Machine oraz „Cola” wydanego w 2017 roku, który do dnia dzisiejszego bije rekordy popularności na całym świecie.

Utwór wydany przez wydawnictwo Defected, został nominowany do nagrody Grammy. W Polsce ma status platyny. Artyści, pierwszy raz w naszym kraju zaprezentują się w 3 godzinnym secie.

Na scenie pojawią się też Neevald, Ted White, Lukaz Mac. Tradycyjnie imprezę zamknie M1k3.

Przedsprzedaż biletów rusza 28 marca o godzinie 10:00. Liczba miejsc ograniczona!

 

 

Kup Bilety

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.