Baasch w remixie Mary Komasy. „Pull Me Up” z pogłębionym znaczeniem

fot. materiały prasowe
Artykuł
baasch mery komasa

Baasch połączył siły z Mary Komasą, a z tej muzycznej inicjatywy powstał sensualny remix do utworu Pull Me Up. Ingerencja artysty wyciągnęła z numeru jeszcze więcej treści i nadała mu dodatkowej głębi - zresztą, posłuchajcie sami.

Baasch x Mary Komasa, czyli dwa razy tyle emocji

Już w wydaniu 1.0 numer Pull Me Up to wyjątkowo zapadający w pamięć kawałek. Dużo w nim tęsknoty – jednak tej dobrej, która nie zagnieżdża się w środku, a przeradza się w motywację i pozwala na rzetelne przetasowanie uczuć i uporządkowanie myśli. Mary Komasa stworzyła ten utwór w środku pandemii i ten rys rzeczywiście jest tam obecny i wyczuwalny. Poniekąd stał się kanwą owej hierarchizacji emocji oraz potrzeb, chociaż równie dobrze mógł służyć wyłącznie za pretekst.

„Pull Me Up” powstało z potrzeby wolności, na przekór pandemicznym barierom. Nasz świat nagle gwałtownie się zamknął i zastygł, wszystko stało się bardzo odległe. Jednak nie przestaliśmy kochać ani tęsknić, więc potrzeba bliskości drugiego człowieka wydaje się teraz silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Chcemy, żeby znowu nie było między nami granic i barier

– powiedziała Mary.

Dziś ukazała się druga wersja piosenki z udziałem Baascha, który wziął Pull Me Up na swój elektroniczny warsztat. Remix nakłada się na interpretacyjne przesłanie numeru, to znaczy, jest delikatny i czuły, a jednocześnie bezkompromisowy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: Baasch: Warto robić swoje nie idąc na kompromisy – wywiad

baasch mery komasa pull me up remix
fot. materiały prasowe

Miłosne historie i dodatkowy rys

W objęciach Baascha Pull Me Up przeniosło się w nieco inny wymiar. Czysta wersja była bardziej tęskniąca, ta nowa – jest bardziej sensualna. Obie jednak rezonują ze sobą w zgodzie i wyciągają na pierwszy plan to, czego bezwzględnie potrzeba w relacjach.

To nasze drugie muzyczne spotkanie z Mary. Cztery lata temu pojawiła się na mojej płycie w utworze „Dareto Take”, do którego rewelacyjny klip zrobił Bartek Wieczorek. Dzisiaj Mary zaprosiła mnie do nowego spojrzenia na jej „Pull Me Up”. Mam nadzieję, że nasze muzyczne drogi przetną się jeszcze nie raz

– dodał Baasch, podsumowując współpracę z artystką.

Mary Komasa – Pull Me Up Baasch remix [Official Music Video]

Baasch w Miastosferze: „Epidemia pomogła mi w kwestii otwarcia się na nowe rzeczy”

Artysta w sierpniu gościł w podcaście Miastsofera, w którym opowiedział Novice i Mr. Lexowi o pracy nad swoją pierwszą polskojęzyczną płytą, o własnym rozwoju czy współpracy z Oskarem Sadowskim.

Wszystkie odcinki Miastosfery znajdziecie na kanale IDĘWTANGO na YouTube’ie oraz na innych serwisach streamingowych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →