„To był telefon od Baascha” – MIN t, Piernikowski, Wczasy i inni opowiadają, jak wyglądała praca nad płytą „NCRMX”

Fot. Materiały promocyjne
News
Baasch i NCRMX

Do sieci trafił krótkometrażowy film dokumentalny dotyczący ostatniego albumu Baascha, w którym pojawiają się artyście, którzy udzielili się na wydawnictwie.

Baasch i NCRMX

NCRMX Baascha to płyta z 19 remixami przygotowanymi przez wybitne postacie polskiej sceny muzycznej. Swoje wersje utworów z albumu Noc zrobili nie tylko artyści działający w muzyce elektronicznej, jak choćby Smolik, Zamilska, Karaś/Rogucki czy Catz’n Dogz, ale także muzycy, którzy po raz pierwszy w karierze zmierzyli się z produkcją remixów, jak Paulina Przybysz, Skubas czy Kapela ze Wsi Warszawa.

Przypomnijmy, że krążek Noc była jedną z najbardziej utytułowanych płyt w elektronice – Baasch zdobył za nią Fryderyka, był nominowany do Bestsellerów Empiku oraz Olśnień Onetu, znalazł się w podsumowaniach płyt roku wszystkich najważniejszych mediów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Album NCRMX to nie jest zbiór piosenek, to spotkanie ludzi, które brzmi świetnie

komentował Baasch

Baasch sfilmowany

Teraz do sieci trafił film To był telefon od Baascha, odsłaniający kulisy powstawania remixów i tajniki pracy artystów nad nowymi wersjami utworów. Przede wszystkim jednak jest zapisem twórczych, zaskakujących spotkań, dzięki którym Noc, rok po premierze, zyskała nową odsłonę. W filmie wzięli udział: Piernikowski, Paulina Przybysz, Wczasy, MIN t, flyology, Enchanted Hunters, Avtomat, Lucassi (Łukasz Rozmysłowski z Coals), Szatt, Low Key, Andrzej Smolik, Tęskno, Niemoc, Kapela ze Wsi Warszawa. Za realizację filmu odpowiada Liubov Gorobiuk.

To był telefon od Baascha


Baasch gościem Miastosfery

Baasch odwiedził nas w programie Miastosfera. Podczas rozmowy przebiegającej we wręcz rodzinnej atmosferze niezastąpiony duet: NOVIKA & Lex przeszedł z gościem przez m.in. wszystkie krążki Baascha, jego współpracę z braćmi Kacperczyk, rozpoczęcie prowadzenia własnej audycji radiowej i swoje odczucia po powrocie „przed ludzi” po blisko półrocznej przerwie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →