Artysta na weekend – NoiDoi + wywiad

News

W tym tygodniu z cyklu artysta na weekend odwiedzamy Rumunię, aby przybliżyć Wam sylwetkę duetu Noi Doi.

Dwójka niesamowicie zdolnych Panów usilnie pracuje nad własnym, oryginalnym stylem. Mihalis Safras jest nimi oczarowany, a inni potentaci powoli zaczynają się po nich zgłaszać. Wspólny numer „Chicas Latinas” przekonał już włodarzy Great Stuff, kto będzie następny?

Postanowiliśmy zapytać o rumuńską scenę, plany oraz preferencje muzyczne energetycznego duetu rodem z państwa Draculi. Biografię Noi Doi znajdziecie w dziale Djs/Artyści.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


WYWIAD: NoiDoi [Great Stuff/ Rumunia ]

 

Jesteście bardzo młodym i interesującym duetem, który ostatnio spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Ostatnimi czasu zrobiło się o Was dosyć głośno?

Tak, może najpierw się przedstawimy. W skład Noi Doi wchodzi Nicu oraz Robert i zupełnie nie wiemy co w nas może być tak interesującego (śmiech). Myślę, że ludzie interesują się bardziej naszą muzyką, a nie naszymi osobami…

Pochodzicie z Rumunii. Jak wygląda tam scena techno?

Wszystko idzie w dobrym kierunku… Jest sporo nowych, ciekawych artystów, imprez. My także gramy w Rumunii w ciekawych miejscach, w których ludzie się świetnie z nami bawią. Myślę, że to właśnie ludzie czynią naszą rodzimą scenę ciekawą i właśnie dla nich warto popychać ją do przodu. Ludzie są kluczowi.

 

 

Nad czym obecnie pracujecie?

Nie jesteśmy w stanie dokładnie powiedzieć o wszystkim co w tej chwili produkujemy. Od zawsze jesteśmy zaangażowani w dużą ilość projektów jednocześnie. Osobiście myślimy, że najnowsze wydanie dla Barraca Music będzie zabójcze, będzie tam także niesamowity remiks więc bądźcie czujni, wydanie niebawem.

Wydaliście swoje utwory już w kilku ciekawych wytwórniach, takich jak Material Series czy Great Stuff. Powiedzcie co nieco o tej współpracy?

Tak, wydaliśmy dla nich kilka numerów. Material Series był naszym pierwszym labelem, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, a także pełni uznania pracy jaką wkłada w ten projekt jego pomysłodawca – Mihalis Safras. Niestety nie mamy w tej chwili dokładnych planów żeby wydać tam coś jeszcze, ale wiesz jak to jest…  Nigdy nie mów nigdy!

Jesteście utalentowanymi producentami jak i DJ-ami. Co jednak lubicie bardziej, produkować czy grać na imprezach?

Hmmm… Granie naszych własnych produkcji to idealna odpowiedź! Przesłuchujemy mnóstwo innych numerów house i techno i robimy to od samego początku. Informacje o tym kto i co robi jest bardzo istotne w graniu na imprezach oraz w produkowaniu własnej muzyki.

Dzięki za rozmowę

Dzięki!

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →