Andre Galluzzi zagra w Sfinks700. BILETY

100
Eventpromo
Andre Galluzzi zagra w Sfinks700. BILETY

Gwiazda należącej do Svena Vatha wytwórni Cocoon, wystąpi w Sopocie już w przyszłym miesiącu. Andre Galluzzi zagra 22 czerwca w Sfinks700.

Temperamental zaprasza na kolejną edycję I0Sound Party w kultowym klubie Sfinks700 w Sopocie. Tym razem headlinerem wydarzenia będzie André Galluzzi. Artysta jest obecny na scenie od ponad 25 lat, w tym czasie rezydując w tak kultowych klubach jak Tresor, Ostgut czy Berghain. Jego pseudonim znajdziecie w katalogach tak legendarnych wytwórni jak m.in. Cadenza, Cocoon, Ostgut Ton i Highgrade. Dołożył także swoją cegiełkę do sceny muzyki elektronicznej współtworząc Taksi Records czy prowadząc wytwórnię Aras.

We wcześniejszych edycjach I0Sound Party by Temperamental zagrali: Einmusik i Kaiserdisco.

Ta niesamowita postać wystąpi w sopockim Sfinks700 już 22 czerwca. Bilety na to wydarzenie są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.