IOSound Party by Temperamental with Andre Galluzzi

Koncerty
IOSound Party by Temperamental with Andre Galluzzi

Sobota, 22 czerwca 2019
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Temperamental zaprasza na kolejna edycje I0Sound Party w kultowym klubie Sfinks700 w Sopocie. Zaprosiliśmy : Andre Galluzzi ze słynnego (Cocoon) od Svena Vath, zabierzemy Was w podróż przedwakacyjną.

André Galluzzi

jest DJ-em vinylowym od ponad 25 lat, z rezydencjami w Tresor, Ostgut i Berghain. W ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci pojawił się w wytwórniach takich jak Cadenza, Cocoon, Ostgut Ton i Highgrade. Jest także współzałożycielem Taksi Records i szefem wytwórni Aras, spoglądając wstecz na trochę historii.

Urodzony w 1973 roku we Frankfurcie w Niemczech, André bardzo wcześnie oddał się fascynującemu światowi rytmu. Pracując jako barman w klubie, dostał szansę na występ jako DJ w wieku 14 lat i to bylo doświadczenie, które zmieniło bieg jego życia.
André Galluzi stał się regularnym członkiem garstki kultowych klubów na początku lat 90-tych. W 1994 roku rozpoczął pracę w renomowanym dystrybutorze płyt Neuton, gdzie poznał Paula Brtschitscha. Muzyczne dzieło André i Paula, Taksi Records narodziło się rok później. Inne muzyczne wydarzenia obejmują jego rezydencję w słynnym berlińskim Tresorze w 1996 roku. Następnie Andrzej przeniósł się do stolicy Niemiec; a wraz z otwarciem Ostgut, macierzystego klubu światowej sławy Berghaina, dostał swoją drugą rezydencję.

Po zamknięciu Ostgut w 2001 roku André wydał legendarną kompilację miksów André Galluzzi: Im Garten i stworzył nową serię eventów o nazwie Submerge, działającą od dwóch lat. Słynący z odurzających 10-godzinnych setów i regularnie grający na Amnesia Ibiza, André znalazł swoje miejsce w nowo otwartym Berghain.

W 2005 roku nawiązał współpracę z Guido Schneiderem, tworząc różne wydania na Cadenzie, Cocoon i Highgrade, w tym ich ulubiony utwór Albertino w 2007 roku.
Szukając nowego “placu zabaw”, André założył w 2011 roku markę Aras, platformę dla niego i przyszłych talentów, aby zaprezentować innowacyjne i niekonwencjonalne dźwięki. W tym samym roku André wydał swoją trzecią kompilację, Stadt Strand Fluss, a następnie wspólne produkcje z Daną Ruh na Ostgut Ton i Cocoon. Rok później André uruchamia imprezę We Play Vinyl, deklarację poświęcenia i wsparcia dla płyt vinylowych.

Zainspirowany jego drugą macierzystą bazą w Londynie, pojawiło się kilka produkcji, takich jak Cadenza i Bar 25. W styczniu 2015 André wydał swój debiutancki solowy album Alcatraz on Aras. Otrzymując falę niesamowitych opinii, album koncepcyjny wywołał burzę zainteresowania mediów. Następnie André wraz z Guido Schneiderem wracają do Sven Väth`s Cocoon z kolejnym arcydziełem Mario w marcu 2015 roku, a następnie André’s Nine-Remix, który został wydany na licencji kompilacji Sven Väth Sound of the 17th mix w listopadzie 2016 roku, André wydaje również swój najnowszy EP Submerge na OVUM.

Niezależnie od napiętego harmonogramu, André zawsze poświęca czas na kreatywność i kontynuuje przekraczanie granic, aby zaskoczyć kolejną generację stałych bywalców klubowych.

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

IOSound Party by Temperamental with Andre Galluzzi Sopot
od od 15 PLN
IOSound Party by Temperamental with Andre Galluzzi Sopot

House Of Sfinks

Sb, 26 października 2019
godz: 23:00

IOSound Party by Temperamental with Andre Galluzzi Sopot

Halloween w Sfinksie! ❚ Samhain

Cz, 31 października 2019
godz: 22:00

IOSound Party by Temperamental with Andre Galluzzi Sopot

London Elektricity / 5h set /Album Launch Party

Pt, 08 listopada 2019
godz: 23:00

od 45 PLN
IOSound Party by Temperamental with Andre Galluzzi Sopot

Lost Sound: Spektre + OC & VERDE

Sb, 09 listopada 2019
godz: 22:00

od 20 PLN