Actress wyda nową EP-kę, a my nie możemy się jej doczekać

fot. Pitchfork.com
News
Actress powraca z 4 nowymi utworami

Nowe wydawnictwo Darrena J. Cunninghama, ukrywającego się pod pseudonimem Actress, ukaże się w listopadzie.

Actress powraca z 4 nowymi utworami

Actress zapowiedział wydanie nowej EP-ki. Wydawnictwo będzie nosić tytuł Dummy Corporation i na półki sklepowe oraz do serwisów streamingowych trafi 11 listopada bieżącego roku. Krążek ukaże się za pośrednictwem wieloletniej wytwórni artysty, Ninja Tune.

Jeżeli chodzi o tracklistę, to znajdą się na niej cztery premierowe kawałki, w tym 19-minutowy utwór tytułowy inspirowany amerykańskim miastem Detroit oraz singiel promujący EP-kę Dream, którego możecie posłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Actress – Dream

Ogólny mój zamysł jest taki, aby ta płyta była demonstracją procesu i filozoficznej sztuki nagrywania współczesnej muzyki elektronicznej. Tworzę te szkice zasadniczo jak tkaniny, i „kolażuję” je ze sobą… kiedy widzę gotowy dźwiękowy obraz, jest on dalej przeze mnie upiększany i proces się powtarza

– komentuje Actress.

Dummy Corporation EP jest następstwem albumu Cunninghama Karma & Desire z 2020 roku, a także kontynuacją jego ostatnich wspólnych artystycznych działań z Mount Kimbie’s Kai Campos.

Actress – Dummy Corporation EP – lista utworów:

  1. Dummy Corporation
  2. Futur Spher Techno Version
  3. Fragments of a Butterfly’s Face
  4. Dream
Actress wyda nową EP-kę, a my nie możemy się jej doczekać
fot. Okładka płyty Dummy Corporation

Wszystko, co najlepsze z bass music i funku


Actress po tym, jak zyskał ogromne uznanie, regularnie prezentował swoje live acty w londyńskim Fabric, grywał też obok Juana Atkinsa, Underground Resistance, Modeselektor czy Kode9. Twórczość tego nietuzinkowego muzyka od samego początku była naznaczona energią, która zasysa wszystko, co najlepsze z bass music i funku. Actress swojego czasu uznawany był przez dziennikarzy za zbawcę i odnowiciela dubstepu, ale sam zainteresowany dystansował się od tej opinii.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →