Fabric świętuje w najlepsze 23. urodziny. Klub obwieścił właśnie stworzenie własnego letniego festiwalu

fot. Independent.co.uk
News
Fabric będzie miał własny festiwal

Zapowiedziany przez fabric festiwal odbędzie w dniach 8-9 lipca 2023 roku pod Londynem.

Fabric będzie miał własny festiwal

Londyński klub fabric jest w trakcie świętowania swoich 23. urodzin. Jednym z wydarzeń towarzyszących celebracji jest 20-godzinna impreza, która odbędzie się w dniach 15-17 października. Podczas jej trwania w słynnej brytyjskiej miejscówce wystąpią m.in. Ricardo Villalobosa, Craiga Richardsa, Francesco Del Garde, Margaret Dygas i VTSS. Na tym jednak nie koniec. Właściciele klubu zapowiedzieli, że zrobili prezent sobie samym (oraz nam wszystkim przy okazji) i w lecie startują z nowym festiwalem na świeżym powietrzu. 

Niesamowita podróż, którą odbyliśmy z naszym lokalem, trwa nadal, ale teraz czujemy, że to dobry czas, aby zrobić coś innego. Doceniamy, że jest tak wiele wspaniałych festiwali, mamy ogromny szacunek dla naszych przyjaciół, kolegów i tych, którzy ciężko pracują, aby umożliwić ludziom niesamowite doświadczenia. Czujemy, że jako zespół możemy dodać coś, co uzupełni i wzbogaci letnią festiwalową ofertę

– mówi współzałożyciel fabric, Cameron Leslie.

Niezapomniane muzyczne przeżycie

Impreza nazwana EXODUS odbędzie się w dniach 8-9 lipca 2023 roku pod Londynem. Wedle wstępnych informacji festiwal jest kuratorowany przez ten sam zespół, który stoi za funkcjonowaniem fabric. W line-upie możemy spodziewać się artystów z „przeszłości, teraźniejszości i przyszłości kultury muzyki tanecznej”, którzy połączą swoje siły, aby dać publiczności niezapomniane muzyczne przeżycie.  

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na razie nie wiemy, jacy wykonawcy zameldują się na EXODUSIE ani ile będą kosztowały wejściówki na imprezę. Klub obiecał podzielić się tymi informacjami tak szybko, jak się tylko da.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →