Najważniejsza premiera tego roku w Ninja Tune? TSHA odsłania szczegóły debiutu

fot. TSHA/Facebook
News
TSHA

To będzie pierwszy pełnoprawny album brytyjskiej DJ-ki, po serii świetnie przyjętych mixów i EP. Debiut TSHA pod szyldem Ninja Tune to żywy i świeży komentarz do współczesnej sceny house, który nie może zniknąć z Twojego radaru.

Od grania na weselach, przez przełomową, wydaną w 2018 roku EP Dawn, aż po kontrakt z Ninja Tune. TSHA w kilku ruchach podbija scenę swoimi energetyzującymi, house’owo-breakbeatowymi numerami, z silnymi akcentami ze sceny pop. Na swoim pierwszym LP brytyjska artystka gości jedne z najważniejszych i najbardziej utytułowanych głosów współczesnej sceny, reprezentujących całe spektrum gatunków.

Słońce Koziorożca

Do tej pory poznaliśmy zaledwie kilka singli z nadchodzącego wydawnictwa TSHA, Capricorn Sun. Już teraz wiemy jednak, jakiej rangi album ukaże się nakładem Ninja Tune 7 października tego roku. Utwory utrzymane są w żywym, energetyzującym, breakbeatowym klimacie. Ich rozbudowana warstwa wokalna składa zaś ukłon w stronę muzyki pop. Na albumie usłyszymy m.in.: Clementine Douglas, NIMMO, jak również zdobywczynię GrammyOumou Sangaré. Na Capricorn Sun nie mogło również zabraknąć Mafro – wieloletniego współpracownika i partnera TSHA.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nadchodzący album TSHA ma wyjątkowo intymny charakter. Brytyjska artystka podejmuje w nim głęboko osobiste, często wręcz prywatne tematy. Szczególnym przykładem jest tutaj utwór Sister, opowiadający o tym, jak TSHA odkryła, że ma starszą siostrę. Podobnym przykładem jest również kawałek Giving Up, nagrany z udziałem Mafro, w którym artystka opowiada o wyzwaniach, jakie napotykała ich relacja.

TSHA pod szyldem Ninja Tune

Album Capricorn Sun jest najnowszym projektem artystki, od czasów świetnie przyjętego, tech-house’owego mixu z serii fabric presents. Ubiegły rok był również pracowity. TSHA w 2021 roku wydała dwa EP: OnlyL i Flowers. Jej najnowszy krążek będziemy mogli kupić w formie digitalowej, na CD i winylu 7 października. Jednak swój preorder możecie zamówić już teraz, na stronie Ninja Tune.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →