Najważniejsza premiera tego roku w Ninja Tune? TSHA odsłania szczegóły debiutu

fot. TSHA/Facebook
News
TSHA

To będzie pierwszy pełnoprawny album brytyjskiej DJ-ki, po serii świetnie przyjętych mixów i EP. Debiut TSHA pod szyldem Ninja Tune to żywy i świeży komentarz do współczesnej sceny house, który nie może zniknąć z Twojego radaru.

Od grania na weselach, przez przełomową, wydaną w 2018 roku EP Dawn, aż po kontrakt z Ninja Tune. TSHA w kilku ruchach podbija scenę swoimi energetyzującymi, house’owo-breakbeatowymi numerami, z silnymi akcentami ze sceny pop. Na swoim pierwszym LP brytyjska artystka gości jedne z najważniejszych i najbardziej utytułowanych głosów współczesnej sceny, reprezentujących całe spektrum gatunków.

Słońce Koziorożca

Do tej pory poznaliśmy zaledwie kilka singli z nadchodzącego wydawnictwa TSHA, Capricorn Sun. Już teraz wiemy jednak, jakiej rangi album ukaże się nakładem Ninja Tune 7 października tego roku. Utwory utrzymane są w żywym, energetyzującym, breakbeatowym klimacie. Ich rozbudowana warstwa wokalna składa zaś ukłon w stronę muzyki pop. Na albumie usłyszymy m.in.: Clementine Douglas, NIMMO, jak również zdobywczynię GrammyOumou Sangaré. Na Capricorn Sun nie mogło również zabraknąć Mafro – wieloletniego współpracownika i partnera TSHA.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nadchodzący album TSHA ma wyjątkowo intymny charakter. Brytyjska artystka podejmuje w nim głęboko osobiste, często wręcz prywatne tematy. Szczególnym przykładem jest tutaj utwór Sister, opowiadający o tym, jak TSHA odkryła, że ma starszą siostrę. Podobnym przykładem jest również kawałek Giving Up, nagrany z udziałem Mafro, w którym artystka opowiada o wyzwaniach, jakie napotykała ich relacja.

TSHA pod szyldem Ninja Tune

Album Capricorn Sun jest najnowszym projektem artystki, od czasów świetnie przyjętego, tech-house’owego mixu z serii fabric presents. Ubiegły rok był również pracowity. TSHA w 2021 roku wydała dwa EP: OnlyL i Flowers. Jej najnowszy krążek będziemy mogli kupić w formie digitalowej, na CD i winylu 7 października. Jednak swój preorder możecie zamówić już teraz, na stronie Ninja Tune.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →