The Warehouse Project zadba o bezpieczeństwo gości przy pomocy specjalnej aplikacji. W Polsce też byśmy chcieli podobne rozwiązania

fot. Mixmag.com
News
The Warehouse Project: bezpieczeństwo przede wszystkim

The Warehouse Project uaktualnił swoją aplikację mobilną o kilka nowych funkcji, które mają pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa klubowiczom.

Aplikacja typu must have dla klubowiczów

Temat bezpieczeństwa w klubach jest wciąż niezwykle ważką kwestią. Co rusz pojawiają się nowe pomysły i inicjatywy mające w założeniu sprawić, abyśmy podczas nocnych zabaw myśleli tylko o tym, jaki poleci następny kawałek, a nie czy grozi nam mniejsze lub większe niebezpieczeństwo. Brytyjski The Warehouse Project zaprezentował właśnie swoją koncepcję w tym zakresie.

Chodzi o rozbudowę istniejącej już aplikacji mobilnej klubu, która pozwoli użytkownikom na kilka ważnych czynności, kluczowych, kiedy poczują oni, że coś im zagraża. Po pierwsze aplikacja oferuje opcję natychmiastowego wezwania ochrony do miejsc, w których dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń. Dodatkowo pozwala śledzić dokładną lokalizację znajomych, gdyby ci zaginęli gdzieś w tłumie. Aplikacja zawiera również alerty dotyczące bezpieczeństwa narkotykowego i interaktywną mapkę pokazującą, gdzie należy się udać w przypadku zatrucia narkotykami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Warehouse Project zadba o bezpieczeństwo gości przy pomocy specjalnej aplikacji. W Polsce też byśmy chcieli podobne rozwiązania
fot. sbiz.live

The Warehouse Project: bezpieczeństwo przede wszystkim

Aplikacja jest wspierana przez sieć WiFi The Warehouse Project, która jest bezpłatna i pozwala osobom znajdującym się wewnątrz pozostać w ciągłym kontakcie. Manchesterska miejscówka jest podobno największa tego typu lokacją, która zainstalowała darmową usługę WiFi.

Nasz zespół pracował naprawdę ciężko nad tym, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym gościom. To od zawsze był dla nas priorytet

– skomentował sprawę dyrektor operacyjny The Warehouse Project, Kim O’Brien.

Przypomnijmy, że ostatnio klub ostrzegł w swoich mediach społecznościowych przed niebezpiecznymi tabletkami MDMA, które krążą po Manchesterze. Tzw. Blue Punisher zawiera 477 mg MDMA. Już 125 mg MDMA, zawarte w standardowo sprzedawanej porcji proszku, w tabletce lub w krysztale, uważane jest za dużą dawkę.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →