Zion Train w poznańskim Eskulapie – BILETY!

Wydarzenie

18 listopada w poznańskim klubie Eskulap zagra legenda muzyki dub - Zion Train. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy krążek grupy zatytułowany "State of Mind".

„State of Mind” to pierwszy autorski album Zion Train od czasu wydania zdobywcy jamajskiego Grammy „Live As One”. Pionierzy tanecznego dubu i od 20 lat niekwestionowani liderzy tego stylu zagrają w stolicy wielkopolski już 18 listopada tego roku. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl

Na najnowszej płycie stałe składniki grupy w postaci sekcji dętej, mocnego basu oraz elektronicznych beatów zostały rozszerzone o skrzypce, altówkę i poezję dubową, powodując że to wydawnictwo jest kolejnym krokiem w rozwoju Zion Train.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wśród wokalistów na krążku usłyszeć można Brinsley’a Forde z legendarnej brytyjskiej grupy reggae Aswad, Dubdadda z Zion Train, Lua oraz wschodzącej jamajskiej gwiazdy poezji dubowej Jazzmin Tutum.

Po letnich festiwalach Zion Train rozpoczyna jesienną trasę promującą album, odwiedzając w tym również Polskę! Na 2012 przewidziana jest już kolejna trasa w USA, piąta wizyta w Japonii, trasa w Ameryce Południowej oraz wizyty w Dubaju i na Karaibach.

Grupa oprócz poznańskiego Eskulapa wystąpi również w innych miastach:

17.11 – Alibi Wrocław
18.11 – Eskulap Poznań
19.11 – 1500m2 Warszawa
20.11 – Ucho Gdynia


Latest tracks by Zion Train

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →