„Żelazny” na Global Gathering

News

Odsłaniamy rąbka
tajemnicy i informujemy o kolejnych atrakcjach przygotowanych przez
Agencję MSM Events na pierwszą polską edycję festiwalu Global
Gathering
.

Oprócz wyjątkowego line up’u 7 czerwca 2008 czeka na klubowiczów cała masa atrakcji. Pierwsza polska edycja największego na świecie festiwalu muzyki klubowej będzie nie tylko świętem dla fanów tego gatunku, ale również „podniebnym świętem”.

W programie imprezy znalazły się również atrakcje lotnicze (tradycja brytyjskiej edycji GG), nad którymi pieczę sprawował będzie Aeroklub Poznański:
– pokaz lotniczy słynnej polskiej grupy „Żelazny”,
– pokaz skoków spadochronowych,
– całonocne loty balonem na uwięzi dla wielbicieli podniebnych atrakcji.
Do uwiecznienia tego wydarzenia MSM Events wykorzysta również helikopter, który będzie rejestrował imprezę z lotu ptaka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To dopiero początek zaplanowanych na Global Gathering atrakcji, a już zapowiada się wyśmienicie. MSM Events jeszcze nie raz mile zaskoczy klubowiczów programem festiwalu.

UWAGA! Już w piątek MSM Events ujawni kolejne ciekawe newsy dotyczące pierwszej polskiej edycji niesamowitego eventu Godskitchen.

MSM PROMOTICKETS

Kolejną niespodzianką jest promocyjna sprzedaż biletów na Godskitchen i Global Gathering. Dla tych klubowiczów, którzy zastanawiają się, którą z tych imprez wybrać ze względu na zasób kieszeni agencja MSM Events przygotowała specjalną ofertę.

Każdy, kto kupi pakiet biletów na obie imprezy zaoszczędzi 20 zł. Jest to specjalna jednorazowa pula 500 biletów. W chwili obecnej oba bilety można kupić w cenach 109 zł/bilet, a w promocji MSM Promotickets cena ta spadnie do 99 zł za bilet. Promocja trwa do wyczerpania puli lub do 20 marca 2008. Oczywiście bilety te również biorą udział w losowaniu nagród.

Więcej info o Global Gathering Polska 2008

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →