WOW!, czyli 14 wrocławskich klubów na jednym bilecie

Eventpromo

Już jutro rusza klubowe święto wrocławskich studentów - WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia 2019. Bilety są jeszcze dostępne.

WOW! – 1 bilet, 14 klubów, wiele atrakcji

Nadchodzi WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia 2019. Już 2 października z jednym biletem będziecie mogli zaliczyć 14 najpopularniejszych wśród wrocławskich studentów miejscówek: Afera, Banana Dance Club, Bezsenność, Boogie, Cherry, D.K. Luksus, Domówka, Jamaica, Lewitacja, Melanż, Mundo 71 Music Club, Studio 15, Wall Street i X-Demon.

Wow!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Co jeszcze Was czeka oprócz djów i dobrze zaopatrzonych barów? Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji, m.in. w klubie Afera odbędzie się festiwal shotów, w Cherry Fluo Party, Domówka zmieni się w… Amerykańską Domówkę, a Studio 15 zaleje piana.

WOW! Poznaj imprezową stronę Wrocławia

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji dobrze poznać imprezowej strony Wrocławia i zintegrować się z ekipą ze studiów, w pierwszą środę października będziecie mieć do tego idealną okazję. Tuż po starcie nowego roku akademickiego, na jedną noc klubowe centrum miasta zostanie przejęte przez tysiące studentów, absolwentów i miłośników clubbingu!

To idealna okazja, aby poznać klubowy Wrocław.

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia 2019 – bilety

Bilety na to wydarzenie są już dostępne na stronie Biletomat.pl.

WOW WIELKIE OTRZĘSINY WROCŁAWIA 2019 | 2.10.2019

Biletomat.pl
od 19 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →