Wiosenne IMIENINY SQ KLUB

News

Trudno tak na prawdę sprecyzować, czy to końcówka marca czy może początek kwietnia, na pewno gdzieś na pograniczu tych dwóch wiosennych miesięcy swoje imieniny obchodzi SQ klub. Idea imienin wzięła się z urodzin, ale o tym może innym razem. W pierwszy dzień imienin 3 channels i SLG, w drugi swą muzyczną obecnością uraczy nas doskonale znany poznańskiej publiczności, mały wielki człowiek Miguel Pellitero! Najnowszy set Miguela Pellitero w dziale Muzika

2007.03.30 (piątek) SQ IMIENINY – dzień 1
klimat: electrohouse / techouse
 
3 CHANNELS – live (trenton / trapez / crosstown rebels / szczecin)
SLG – live (dubsystem / trenton / level rec / łódź)
HAGAL (sq klub / soundrevolt.com / w-wa)
PETTER VON COIL (das erste dance / beats friendly / pzn)
chill out
LAJTEEN (muzikanova.pl / pzn)
 
Wizualizacje: KRS (no gravity / pzn)
 
Start: 22:00
Bilety: przedsprzedaż 10 zł (sklep Mayer – ul. Szkolna 17,  e24 „Stary Browar” – ul. Półwiejska 42, przedsprzedaż internetowa www.sqklub.pl), w dniu imprezy 15 zł karty klubowe: białe 10 zł, srebrne free
 
3 CHANNELS to dwaj DJe i producenci z zawsze pozytywnie rozwibrowanego Szczecina, którzy w ostatnich kilkunastu miesiącach przedarli się do czołówki polskich muzyków elektronicznych, dzięki świetnie przyjętym wydawnictwom dla renomowanych europejskich labeli! Deeop (Grzegorz Demiańczuk) i Ketiov (Wojciech Tarańczuk) poznali się w 2003 r. Już wtedy obaj byli mocno zaangażowani w szczecińską scenę, która należała wtedy do najważniejszych w Polsce.

Od 2003 r. związali się z klubem Mezzoforte, gdzie są rezydentami i organizatorami cyklu „Electronic House”, który gościł takie sławy jak JOHN TEJADA, ANTONELLI, TOM CLARK, DUB TAYLOR czy WIGHNOMY BROTHERS! Prowadzą też własną audycję „Plastelina” w Radio ABC.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2004 r. mocno postawili na własne produkcje muzyczne, co zaowocowało kontraktami z tak znanymi labelami jak Crosstown Rebels, Trapez czy Trenton. Wydali już kilka bardzo ciepło przyjętych 12″ singli , a w tym roku zapowiadają debiutancki album i granie materiału LIVE! Warto ich sprawdzić, bo ich minimalowo-funkowe sety to duża dawka szlachetnych dźwięków o sporej parkietowej mocy!
 
 Pod pseudonimem SLG kryje się Łukasz Seliga, łódzki muzyk i producent. Nigdy nie występował jako DJ, natomiast istotną sprawą było dla niego granie własnej muzyki na żywo, dlatego skoncentrował się na doskonaleniu swoich live-actów.

W chwili obecnej niewątpliwie jest jednym z czołowych minimal/ tech-housowych performerów w Polsce. Wypracował swój charakterystyczny styl łączący nowoczesne minimal techno z akcentem na funkowy groove i nowoczesnym sound-designem. Jego muzyka jest jednocześnie bardzo energetyczna i chwytliwa, jak i głęboka/niebanalna. Jego występy na żywo są spontaniczne, nieprzewidywalne i pełne improwizacji.

W połowie 2005 roku zadebiutował pierwszymi winylowymi EPkami – Berliński label Trenton wydał EPke ” Split EP„, przygotowaną przez SLG wspólnie z przyjaciółmi ze Szczecina – 3 Channels.

Wkrótce, wytwórnia Level Records z Duesseldorfu, publikowała jego debiutancki solowy materiał – „Quarter Past Eleven„, który został bardzo ciepło przyjęty. Recenzenci okrzyknęli płytę „ekscytująco świeżą interpretacją głębokiego minimal-house”, niemiecki magazyn Groove umieścił ją w swoim prestiżowym Top 50. Utwory SLG są regularnie grane przez wielu znanych Dj’ów takich jak Richie Hawtin, Dominik Eulberg, Jeff Milligan, Koze, Jeff Samuel, Oliver Hacke.
 

2007.03.31 (sobota) SQ IMIENINY – dzień 2 – poczuj w sobie wiosnę!
klimat: house
 
MIGUEL PELLITERO (dtpm / uk)
DECOY (w-wa) vs BARTEK WINCZEWSKI (import! / beats friendly / w-wa)
BASE (sq klub / pzn)
JUNIORE (sq klub / muzikanova.pl / pzn)
chill out:
LIPSTICK (beats friendly / w-wa)
BARTEK WINCZEWSKI (import! / beats friendly / w-wa)
 
Wizualizacje: KRS (no gravity / pzn)
 
Start: 22:00
Bilety: przedsprzedaż 15 zł (sklep Mayer – ul. Szkolna 17,  e24 „Stary Browar” – ul. Półwiejska 42, przedsprzedaż internetowa www.sqklub.pl), w dniu imprezy 20 zł karty klubowe: białe 15 zł, srebrne 10 zł
 
 
W Polsce Miguel Pellitero gościł już kilkakrotnie, za każdym razem z wielkim powodzeniem i nowymi rzeszami fanów jego niezapomnianych setów. 

Urodzony w 1978 w Madrycie Miguel Pellitero, to w świecie klubowym postać słynąca z niezwykle ciekawych, hipnotycznych i zmysłowych, a zarazem niosących niezwykły potencjał komercyjny, dźwięków.

Jego znakiem rozpoznawczym są głębokie, przestrzenne muzyczne podróże, w których pobrzmiewa tribal, progressive, a ostatnio także subtelna nuta electro.

Sławę i opinię jednego z najciekawszych dj-ów londyńskiego światka klubowego przyniosły mu długoletnie rezydentury na imprezach DTPM w Fabric i Fiction w The Cross.

Od lat jest jednym z głównych ambasadorów hiszpańskiego house spod znaku tribal, znanego przede wszystkim z wydawnictw wytwórni Stereo. Regularnie współpracuje z Tomem Stephanem, wraz z którym tworzy duet Plastic Surge.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →