Udoskonalony Traktor dla dj’ów

News

1 listopada 2008 roku do sprzedaży trafi najnowsza wersja Traktor Pro oraz Traktor Scratch Pro.

W ciągu ostatniego roku Native Instruments wyszedł na pozycję lidera jeśli chodzi o nowe technologie ułatwiające pracę dj’om. Stało się to głównie za sprawą wprowadzenia na rynek cyfrowego oprogramowania Traktor. Obecnie Traktor jest jednym z najbardziej popularnych programów wykorzystywanych przez dj’ów na całym świecie. 1 listopada 2008 roku do sprzedaży trafi najnowsza wersja Traktor Pro w cenie 199 Euro oraz Traktor Scratch Pro w cenie 599 Euro.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Najnowsza generacja programu Traktor’a przeszła wiele funkcjonalnych zmian. Na pierwszy rzut oka widać, że zmienił się interfejs, który stał się o wiele bardziej funkcjonalny. Użytkownik będzie miał także większe możliwości w zakresie kształtowania dźwięku, kontroli i synchronizacji utworów.

 

 

Traktor Pro oraz Traktor Scratch Pro zostały zaprojektowane z silnym naciskiem na wydajność i łatwość w użyciu, co czyni z nich idealne urządzenie dla dj’ów, bez względu na prezentowany styl muzyczny bądź poziomu doświadczenia.

Wszyscy klienci Native Instruments, którzy posiadają Traktor 3 lub Traktor Screatch będą mogli otrzymać bezpłatną aktualizację oprogramowania do Traktor Pro.

 

Więcej info: www.native-instruments.com

 

Poniżej przedsawiamy Wam dwa znakomite filmiki Native Instruments z udziałem dwóch znanych artystów – Richie Hawtin’em oraz Grandmaster Flesh’em:

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →