Tricky z nowym teledyskiem. Za kamerą stanął polski reżyser

News

Legenda trip hopu, Tricky, opublikował kolejny utwór z nadchodzącego albumu Fall To Pieces.

Nowy Tricky na jesień

4 września dzięki wytwórni False Idols do sklepów i na platformy streamingowe trafi najnowsza płyta Tricky’ego Fall to Pieces. Wydawnictwo zapowiadały już dwa single: Fall Please i Thinking Of. Teraz premierę krążka zapowiada również utwór I’m In The Doorway, do którego powstał teledysk wyreżyserowany przez Polaka, Mateusza Miszczyńskiego. Tricky ma chyba ostatnio słabość do polskich artystów – przypomnijmy, że polska piosenkarka, Marta Złakowska wzięła udział w nagrywaniu Fall To Pieces.

Tricky – I’m In The Doorway feat. Oh Land

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Większość moich utworów nie przypomina niczego, co powstaje w muzyce. Fall Please i I’m In The Doorway to jednak moja wersja popu. To najbliższe muzyki pop, co stworzyłem – pisze w informacji prasowej Tricky

Tricky – pierwsza płyta od śmierci córki

Cały materiał, zawierający 11 kompozycji, powstał w Berlinie. Fall To Pieces został nagrany w ciągu kilku miesięcy pod koniec 2019 roku. Będzie to pierwsza płyta, jaką muzyk wyda od czasu śmierci córki Mazy, która w maju 2019 roku odebrała sobie życie. Premiera krążka zapowiedziana jest na 4 września.

W ramach promocji płyty Tricky odwiedzi Polskę. Zagra 16 lutego w Warszawie, 17 lutego w Poznaniu i 18 lutego w Krakowie.

Tricky – Fall To Pieces – tracklista

 1. Thinking Of
 2.  Close Now
 3. Running Off
 4. I’m In The Doorway
 5. Hate This Pain
 6. Chills Me To The Bone
 7. Fall Please
 8. Take Me Shopping
 9. Like a Stone
 10. Throws Me Around
 11. Vietnam

Tricky - Fall to Pieces - okładka płyty

Okładka płyty Fall to Pieces


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →