Koncert Tricky’ego w Czwórce!

News

W piątek w nocy Czwórka – Radio z Wizją jako jedyne medium będzie pokazywała koncert legendy trip-hopu – Tricky'ego. W ten sposób Czwarty Program Polskiego Radia uczci inaugurację prezydencji Polski w Unii Europejskiej.

W najbliższy piątek w stolicy odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne pod nazwą „Tu Warszawa” z okazji inauguracji prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Na trzech scenach będziemy mieli okazję usłyszeć takich artystów jak: Leszek Możdżer, Me Myself and I, Myslovitz, Lech Janerka, Kapela ze Wsi Warszawa, Angie Stone, Dolores O’Riodran Burton z Cranberries. Muzycy wykonają covery znanych polskich utworów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tego wieczoru na Placu Defilad wystąpi również Tricky, a jego koncert będzie można obejrzeć w radiowej Czwórce. Dzień później, w sobotę w specjalnym wydaniu magazynu „Pod Lupą” od godziny 16.00 zapraszamy również na wywiady z Angie Stone, Dolores O’Riordan Burton z Cranberries i z Tricky’m. A na deser – coś dla tych, którzy zaspali w piątek – o 17.00 powtórka koncertu Tricky’ego!

Więcej info: www.czworka.polskieradio.pl

Źródło: CzwórkaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →