Tricky z nowym utworem. W rolach głównych polska wokalistka i miasto

News
Tricky

Tricky przedstawił chwytający za serce utwór Makes Me Wonder. W nagraniu i powstałym do niego teledysku wyraźnie obecne są polskie akcenty.

Tricky: Czuję się jak w świecie, który nie istnieje

Nie tak dawno pisaliśmy o wywiadzie, którego Tricky udzielił The Guardian przy okazji premiery autobiografii. Było sporo o trudach życia, zwłaszcza o najcięższym doświadczeniu, jakie można sobie wyobrazić. Mowa o śmierci córki. Pełną bólu, ale i szczerości rozmowę streściliśmy tutaj. Tymczasem brytyjski muzyk podzielił się nowym nagraniem.

Tricky – Makes Me Wonder. Zobacz teledysk

Makes Me Wonder to słodko-gorzki utwór, zachwycająco piękny i przejmująco smutny zarazem. W piosence udzieliła się polska wokalistka, Marta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tricky – Makes Me Wonder z mocnymi polskimi akcentami

Do numeru powstał teledysk, który również jest zasługą Polaków. Cała ekipa odpowiedzialna za realizację obrazu do Makes Me Wonder to nasi rodacy, na czele z duetem reżyserskim Mateusz Miszczyński i Jakub Stoszek. Jeśli chodzi o swój dorobek, panowie mają się czym pochwalić. Wystarczy wspomnieć wyjątkowy wideoklip do Glass autorstwa Hani Rani. Sam teledysk do Makes Me Wonder powstał w Polsce, a dokładniej w Łodzi.

Nowy utwór Tricky’ego to wyraz trudów ostatnich lat, ale i nadziei, jaką niesie ze sobą jego muzyka innym. Jak sam przyznał we wspomnianym wywiadzie z The Guardian:

Nigdy wcześniej nie myślałem o mojej muzyce jako o czymś mrocznym. Skoro jest mroczna, to może pomoże komuś przejść przez ciężki okres w jego życiu.

Tricky prezentuje Test of Time

Kompozycja Makes Me Wonder pojawiła się na kompilacji Test of Time. Wydawnictwo dostępne jest już w sprzedaży nakładem należącej do Tricky’ego wytwórni, False Idols. Prócz byłego członka Massive Attack, na płycie znajdziemy m.in. utwory od Idles, Young Magic, Saula Williamsa czy Dio RussoTest of Time znajdziecie także w popularnych serwisach streamingowych.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →