Tricky zapowiada nowy album i ujawnia pierwszy singiel

News

Tricky zapowiedział 14. solowy album. Legenda trip-hopu promuje najnowsze wydawnictwo singlem, w którym usłyszymy polską wokalistkę - Martę. Fall to Pieces ukaże się 4 września. 

Tricky – pierwszy album od 3 lat

Od premiery ostatniego długogrającego albumu mistrza z Bristolu upłynęły już 3 lata. W tym czasie muzyk przeszedł przez prawdziwe piekło jakim była śmierć córki. Mogłoby się wydawać, że tak ciężkie doświadczenie, połączone z niezwykle niełatwym żywotem przyczyni się do dłuższego okresu milczenia. Nic bardziej mylnego. Tricky postanowił przekuć swoje cierpienie w dźwięk.

Tricky – The Only Way

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W lutym tego roku ukazała się EP 20,20, a wczoraj dowiedzieliśmy się, że muzyk ma gotowy kolejny album. Krążek nazywa się Fall to Pieces i ukaże się 4 września tego roku.

Tricky – pierwszy singiel promujący nadchodzący album

Przy okazji zapowiedzi nachodzącego LP muzyk ujawnił pierwszy numer promujący wydawnictwo. Kawałek Fall Please to utrzymany w atmosferze smutku i przygnębienia utwór, na którym usłyszymy polski akcent w postaci wokali Marty Złakowskiej. Artystka, jakiś czas temu, dołączyła na stałe do zespołu byłego członka Massive Attack. Próbkę jej wielkiego talentu mogliśmy usłyszeć m.in. w kawałku Makes Me Wonder czy Hate This Pain.

Tricky – Fall Please feat. Marta

Z niecierpliwością oczekuję nadchodzącej premiery, gdyż każdy krążek Tricky’ego to wielka muzyczna uczta dla wszystkich fanów trip-hopu i nie tylko. Choć w przeszłości nie wszystkie jego albumy były równie dobre i równe, to nie można odebrać im jedynego w swoim rodzaju gęstego klimatu, który osobiście uwielbiam.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →