Timo Maas powraca z 'Lifer’

Zapowiedzi

Po wielu latach przerwy Timo Maas wyda kolejny album studyjny, zatytułowany "Lifer". Płyta ukaże się nakładem jego własnej wytwórni Rockets and Ponies w kwietniu.

Timo Maas od początku swojej kariery narzucił sobie szybkie tempo, jakim przemierza przez kolejne sezony klubowego życia. Spektakularne remiksy, oryginalne produkcje, własny label, nominacja Grammy – to tylko niektóre z jego powodów do dumy.
Pierwsze autorskie wydawnictwo, zatytułowane „The Final Excess„, pojawiło się w sklepach w 1995 roku i okazało się kompletną porażką. Jak sam przyznaje, fatalne nagranie w stylu hard trance, absolutnie najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem. No, ale od czegoś trzeba zacząć. Dalej było już tylko lepiej, a prawdziwy rozmach kariery twórczej muzyk przeżył około 2000 roku.
Na nagranie w pełni autorskiego albumu pt. „Loud” Timo Maas zdecydował się w 2002 roku. Po 3 latach pojawił się kolejny „Pictures„, przy którego nagrywaniu brały udział takie gwiazdy, jak Kelis, Neneh Cherry czy Brian Molko z Placebo.
Nowy album, który będzie nosić tytuł „Lifer„, ukaże się w kwietniu nakładem jego własnej wytwórni Rockets & Ponies. Ponownie na płycie zagości Brian Molko, który udziela się wokalnie w znanym już od kilkunastu miesięcy singlu „College 84„.
Timo Maas – Lifer [Rockets And Ponies]
Data wydania: 22.04.2013
Tracklista:
01. Visions
02. Tantra
03. Grown Up feat. Mikill Pane
04. Kick One, Kick Three
05. Articulation feat. Katie Cruel
06. Scope
07. Train In My Kitchen
08. Abundance
09. Cash Johnny
10. The Hunted feat. James Lavelle
11. College 84 feat. Brian MolkoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →