Time Warp Holland – znamy line up

News

12 grudnia 2009 roku w Rotterdamie odbędzie się holenderska edycja Time Warp. Na imprezie wystąpią m.in.: Sven Vath, James Holden, Chris Liebing & Speedy J, Loco Dice, Marco Carola oraz Gaiser.

Znamy pełen line up holenderskiej edycji Time Warp, która odbędzie się w Rotterdamie w Massilo 12 grudnia 2009 roku. Bilety na imprezę kosztują w przedsprzedaży 42 euro, a w dniu imprezy 50 euro. Jeśli nie jesteście jeszcze zdecydowani czy wybrać się do Rotterdamu, może poniższy line up Was przekona.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Area 1 (22.00 – 10.00)

To największa z hal Maassilo, gdzie czeka na wszystkich klubowiczów niesamowite nagłosnienie i oświetlenie. Właśnie tu Sven Vath zagra swojego 3 godzinnego seta w prime time. Nie zabraknie także jednego z członków Border Community Jamesa Holdena, który swoimi setami zdobywa serca publiczności o czym mogliśmy się przekonać podczas tegorocznej edycji Audioriver. Także występ Michela de Heya – wizytówki holenderskiej sceny muzyki elektronicznej powinien rozgrzać parkiet do czerwoności. W końcu Time Warp odbywa się w jego rodzinnym mieście. Całość zamykać będzie Karotte z 3 godzinnym setem tak, aby upewnić się, że ludzie po zakończeniu imprezy wyjdą z uśmiechem na twarzy.

 

Line Up:

Sven Vath (DE)

James Holden (UK)

Karotte (DE)

Michel de Hey

Seebase (DE)

 

Area 2 (23.00 – 09.00)

To centralna scena, na której w zeszłym roku występowali m.in. Discoboys oraz Moonbootica. Podczas tegorocznej edycji Time Warp Holland na Area 2 usłyszymy reprezentantów Freude am Tanze: Daniela Stefanika i Marka Hemmanna. Wspierać ich będą undergroundowi bohaterzy: Dennis Ruyer, Daniel Sanchez.

 

Line up:

Daniel Stefanik (DE)

Marek Hemman (DE)

Dennis Ruyer

Daniel Sanchez

Sandeep

 

Area 3 (22.00 – 09.00)

Na tej scenie czekają na nas nie lada atrakcje. Speedy J i Chris Liebing zagrają wspólny, 4 godzinny set. Ich występ zawsze doprowadza publiczność do parkietowego szaleństwa. Na Area 3 usłyszymy także gorący set Technasia oraz hiszpańskiego króla gramofonów – Christiana Varela. Nie można także pominąć holenderskich reprezentantach w postaci Darko Essera oraz Secret Cinema.

 

Line Up:

Collabs feat. Chris Liebing & Speedy J (DE/NL)

Cristian Varela (ES)

Technasia (FR)

Secret Cinema – LIVE

Darko Esser

 

Factory 10 (22.00 – 10.00)

Factory 10 znajduje się na górnym piętrze Massilo. To właśnie tu zagrają najbardziej oczekiwane gwiazdy festiwalu. Główną atrakcją wieczoru będzie występ Loco Dice’a b2b z Marco Carola. W Holadnii wystąpią w takim zestawie po raz pierwszy. To jednak nie koniec atrakcji. W Factory 10 usłyszymy dwa sety reprezentantów wytwórni Minus: Clickboxa oraz Gaisera.

 

Line up:

Loco Dice (DE)

Marco Carola (IT)

Clickbox (BRA)

Gaiser – LIVE (VS)

Nekes (DE)

Remy

 

The Basement (00.00 – 08.00)

Piwnica Massilo różni się od pozostałych scena. Jest ciemna, wiglotna, zakurzona. Pewnie wiekszość odmówiłaby sobie przyjemność odwiedzenia tego miejsca. Tu właśnie usłyszymy totalnie undergroundowe techno, które zapewnią nam zabookowani artyści.

 

Line up:

Bo & Nijs

Gideon Bouwens

Joey Daniel

Size

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →