TIESTO ELEMENTS OF LIFE 2007 @ Hala Ludowa

News

Po sukcesie Central East European Tour w 2005 roku, Polska stała się ważnym punktem na mapie nowego tourne TIESTO. ELEMENTS OF LIFE bo tak nazywać się będzie seria eventów holendra zagości w naszym kraju. To niesamowite wydarzenie odbędzie się w Hali Ludowej we Wrocławiu w dniu 14 kwietnia 2007 roku.

Cała produkcja koncertu zostanie przywieziona do Polski prosto z Holandii, dzięki czemu możemy mieć pewność, że widowisko będzie zrealizowane na najwyższym światowym poziomie, tak jak podczas imprez z cyklu Tiesto In Concert.

’Elements of Life’ będzie niespotykanym do tej pory widowiskiem i zwalającym z nóg doświadczeniem multimedialnym. 'Elements of Life’ to kompozycja czterech żywiołów: Powietrza, Wody, Ziemi i Ognia. Każdy z tych elementów, zostanie połączony w jednym  oszałamiającym pokazie, aby dostarczyć niezapomnianych i unikalnych wrażeń.

Przygotujcie się na specjalne wizualizacje, pokazy laserowe, niesamowitą scenografię, pirotechnikę, występy artystyczne oraz doskonały dżwięk i oświetlenie. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Za całą oprawę oraz show będą odpowiedzialni najlepsi producenci holenderscy, mający na swoim koncie organizację największych europejskich imprez klubowych, m.in. w Holandii, Belgii, Niemczech i Polsce.

W marcu ukaże się kolejny album pod nazwą ELEMENTS OF LIFE.  Już dziś ludzie z branży muzycznej mówią, że dostarczy on niesamowitych i niepowtarzalnych wrażeń. Wpłynie to niewątpliwie na umocnienie pozycji Tiesto na świecie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →