Długogrający projekt Renaissance Man

Zapowiedzi

Fiński duet producentów z Renaissance Man zapowiedzieli wydanie debiutanckiego albumu dla należacego do Tigi labelu Turbo Recordings.

Panowie z Renaissance Man rozpoczęli współpracę w studiu nagraniowym w 2008 roku, a niedługo po tym wydali znakomitą ep’kę „Spraycan” dla należącej do Switcha wytwórni Dubsided. Na kolejne sukcesy duetu nie trzeba było czekać długo. Wystarczy wspomnieć o produkcjach dla labelu Sound Pellegrino czy też hicie „Rythym”, który trafił na składankę „Kitsuné Maison 7”. Renaissance Man na swoim koncie mają także kilka remixów dokonanych m.in. dla takich gwiazd jak: WhoMadeWho, Delphic, Crystal Fighters, Brodinski, Crookers, Health, a ostatnio Azari & III.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Renaissance Man to świetny przykład ludzi którzy uczestniczyli w scenie szeroko pojętego electro, jednak w obliczu jej wypalenia i komercjalizacji, potrafili dokonać kroku naprzód i stworzyć swój indywidualny i niezwykle porywający styl, przepełniony perkusyjnymi detalami oraz przestrzenną i precyzyjną aranżacją.

Debiutancki album fińskich muzyków zatytułowany po prostu „The Renaissance Man Project” swoją premierę będzie mieć w listopadzie tego roku. Na jego wydanie duet podpisał kontrakt z należącą do Tigi wytwórnią – Turbo Recordings.

Renaissance Man – The Renaissance Man Project

Data wydainia: listopad 2011

Tracklista:
01. What Do You Do When You Do What You Do
02. Nonsensus
03. Stalker Humanoid
04. Damon Nabru
05. Vancouver
06. Nikolai Kopeloi
07. Urban Nomad
08. Natty Jussi
09. Sensemaker
10. Trance Central
11. S.O.S.
12. Knocking Doors


Latest tracks by Renaissance Man

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →