Szpitalna 1 celebruje drugie urodziny!

News

Kyle Hall, Dj Assault, Drugi Krakowski Salon Ambientu - zobacz co krakowski klub przygotował na urodzinowy weekend.

Krakowski klub Szpitalna 1 już w tym tygodniu obchodzi swoje drugie urodziny. Celebracja ważnego wydarzenia w życiu klubu, który w ciągu niewiele ponad 24 miesięcy istnienia wyrósł na jedno z najważniejszych miejsc na klubowej mapie Krakowa rozpocznie się już w nadchodzącą środę i trwać będzie aż 5 dni.

Klubową celebrację w czwartek 16 listopada rozpocznie druga wizyta Salonu Ambientu na ziemiach krakowskich, którego głównym punktem będzie występ Hior Chronika, piątek 17 listopada to impreza w klimatach rodem z Detroit, z Kyle Hallem i Scottem Zachariasem, a w sobotę, 18 listopada na Szpitalnej 1 zagra sam Dj Assault, czołowy reprezentant gatunku ghettotechno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Klub Szpitalna 1 od początku swojego istnienia był związany z niezależną muzyką i kulturą undergroundową. Oficjalne otwarcie nastąpiło w maju 2015 roku, podczas którego usłyszeć można było artystów mocno związanych dziś z klubem. Olivia, współzałożycielka kolektywu Radar i rezydentka festiwalu Unsound jest od ponad roku booking managerką Szpitalnej 1, a Chino, znany ze swoich szalonych live actów to oficjalny grafik stojący za identyfikacją wizualną klubu. W okół Szpitalnej 1 w ciągu ostatnich dwóch lat zebrała się wspaniała klubowa społeczność, zróżnicowana pod względem zainteresowań muzycznych, ale połączona zamiłowaniem do muzyki. Dowodem na to jest lista rezydentów klubu, na której znajdują się Andrew Ingram, Eltron, RRRKRTA, Discomule, Charlie, Tryptaminee oraz ekipy Urloop i Techno Tech Yes. Spotkacie ich wszystkich podczas hucznego rozpoczęcia trzeciego roku działalności klubu już w nadchodzącym tygodniu.

SZPITALNA 1 – DRUGIE URODZINY

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →