SUNSET BEATS presents KOSHEEN DJS!! 26.01@SQ KLUB

News

Kosheen to jeden z najbardziej interesujących projektów brytyjskiej muzyki elektronicznej ostatnich lat. Łącząc niesamowity głos Sian Evans ze zmysłową elektroniką Darrena „Decoder” i Markeego „Substance” Kosheen tworzy utwory w których dźwięki i słowa wspaniale się uzupełniają, zacierając i przekraczając granice gatunków. Decoder i Substance zaprezentują swój set didżejski na imprezie „Sunset Beats” 26 stycznia w klubie SQ.

Aktualnie artyści Kosheen wrócili do pracy w studio nad swoim trzecim albumem pod tytułem „Damage”, który ukaże się w 2007 roku. Jak zapowiadają będzie to fuzja elektroniki z płyty „Resist” z gitarowym brzmieniem „Kokopelli”.

Oprócz pracy w studio i występów na żywo Decoder i Substance zawsze znajdowali czas na granie w klubach na całym świecie. Jako didżeje występowali na imprezach organizowanych między innymi przez Renaissance i Ministry of Sound. Grają i produkują mieszankę  tech/electro house, którą przeplatają breakbeatem.

Supportować będą ich rezydenci berlińskiego klubu Icon: dj Phonomat i mc Mace oraz dj Tommy z poznańskiego projektu Breakbeat Propaganda. Wystąpią również dj Bert i Petter von Coil. Wizualizacje: Sudi /Clockwork Orange/.

MIEJSCE: SQ KLUB [ul.Półwiejska 42/ Stary Browar Słodownia]
DATA: PIĄTEK 26.01.2007
START: 22:00

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SUNSET BEATS presents KOSHEEN DJS
klimat: breakbeat / electro

main floor:
KOSHEEN DJS aka DECODER & SUBSTANCE [uk]
PHONOMAT & MC MACE [icon / berlin / de]
BERT [boogiemafia / w-wa]
TOMMY [breakbeat propaganda / pzn]

chill out:
PETTER VON COIL [das erste dance / beats friendly / pzn]

Wizualizacje: SUDI [clockwork orange]

Bilety: przedsprzedaż 15-20 zł (sklep Mayer – ul. Szkolna 17, e24 „Stary Browar” – ul. Półwiejska 42), w dniu imprezy do godz. 23:30 20 zł, po godz. 23:30 25 zł karty klubowe: białe 15 zł, srebrne 10 złPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →