SUMMER CITY WITH FERRY CORSTEN

News

Chociaż lato jeszcze na dobre się nie zaczęło Essence Music już snuje plany na sierpniowe upały tym razem w Poznaniu. „SUMMER CITY” odbędzie się 14 sierpnia 2006 na polanie koncertowej przy Torze Regatowym Malta. Do plejady gwiazd dotychczas zaproszonych przez Essence Music dołączy Ferry Corsten, czyli nr 5 na prestiżowej  liście Top 100 „DJ Magazine”.

 


Plan Malty  – lokalizacja Imprezy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Scena główna będzie umiejscowiona w ogromnym namiocie (4000 m2!), wysokim na 14 metrów. Drugi mniejszy house’owy, który pomieścić około 1000 osób oraz trzeci gastronomiczny przeznaczony dla wszystkich głodnych i spragnionych.


Plan Imprezy


Możecie spodziewać się perfekcyjnego nagłośnienia i bajecznej oprawy wizualnej.


Skład na SUMMER CITY:


Ferry Corsten
Agnelli & Nelson
Ronald van Gelderen
Angelo Mike
Thorn
Michael C
Peter Pain
John Hetmond
Vision 84
Conrad PajaOto krótkie dossier o artystach:


Ferry Corsten


W ciągu 17 lat na scenie, Ferry zdążył nagrać już niezliczoną ilość singli pod wieloma różnymi pseudonimami i 8 albumów autorskich! Do najbardziej znanych produkcji należy zaliczyć „Fire”, „Rock Your Body Rock” i „Punk”. Te i inne utwory zaprowadziły Holendra na szczyt a z całego świata muzyki zaczęły spływać propozycje remiksów. Ferry przerabiał produkcje takich gwiazd jak U2, Duran Duran, czy Moby. Nie powinno więc nikogo dziwić, że otrzymał takie tytuły jak Najlepszy DJ 2005 na Ibiza DJ Awards czy Producent Roku na londyńskich Ericsson Music Awards. Jednak to kolejny rok na 5. miejscu Top 100 „DJ Magazine” i nieustanne granie na całym świecie są najlepszym potwierdzeniem maestrii Corstena.


Agnelli & Nelson


Irlandczycy: Chris Agnelli i Robbie Nelson także nie wymagają szerszego wprowadzenia. Za sprawą klasyków „El Nino” i „Everyday”, remiksów utworów U2, Ferry’ego Corstena i Armina Van Buurena, i wreszcie album „Hudson St.” ten duet zdołał zbudować sobie ogromne rzesze fanów na całym świecie. Ich produkcje wydają tak renomowane wytwórnie, jak Xtravaganza, czy Vandit Paula Van Dyka.


Ronald Van Gelderen


Drugi Holender na tej imponującej liście artystów. W wieku 14 lat pirat fal radiowych, dziś wschodząca gwiazda sceny trance, wydająca m.in. na ID&T, Tsunami i Perfecto. Do współpracy zaprosił go sam Tiësto, z którym wyprodukował utwory „Urban Train” i „Suburban Train”, które znalazły się na wysokich miejscach list przebojów. Ron kryje się także pod pseudonimami Electrobics, Formologic i Kid Vicious.


Polski skład otwiera okręt flagowy polskiej sceny klubowej Angelo Mike. Przedstawianie nad Wisłą naszego najlepszeg produktu eksportowowego powoli staje się zbytecznością, więc wystarczy chyba, jak wymienimy tylko kilka z jego najbardziej znamienitych zagranicznych wojaży. Hegemon na liście „Laifa” występował już m.in. na na legendarnym Mayday w Dortmundzie, Soundtropolis pod Berlinem, Nature One w Pydnie i na praskim Creamfields.


Thorn nie lubi pisać o sobie biografii. Jest zdania, że najlepszą wizytówką dj’a jest granie. I, jeśli ktoś chce cokolwiek więcej o nim się dowiedzieć, powinien go zaprosić do klubu. Wtedy sam wystawi sobie świadectwo. Jego styl to trance’owe, bezkompromisowe holenderskie brzmienia. Preferuje granie na dużych imprezach dla kilku tysięcy ludzi (rekord ok. 20 tys. osób). Ma za sobą wiele lat grania w klubach (około 15 lat z małymi przerwami), a od 2 lat próbuje swoich sił jako producent (własne produkcje, remixy). Nie sposób wymienić wszystkich dj’ów z Zachodu, z którymi grał. Byli to m.in.: Tiesto, Marco V, Johan Gielen…


Peter Pain rozpoczął swoją karierę dj-ską w połowie lat 90. Jako TB Locke był mocno zaangażowany w rozwój sceny minimal. Będąc prezenterem radiowym, dj-em i producentem zbliżył się bardzo do polskiej sceny progressive trance/hard trance. W połowie 2005 narodził się nowy pseudonim. Przedstawiamy – Peter Pain, grający od progressive, błąkający się po UK uplifting a kończący na hard trance.


John Hetmond swoją przygodę z muzyką zaczął 8 lat temu.  Na początku interesował się naglośnieniem scenicznym , grał na gitarze i tworzył rockowe kawałki. Dokładnie niewiadomo, kiedy zaczął się interesowac muzyką elektroniczną … Moment ten nałożył się na wydanie przez Faithless utworu „God Is A Dj” ,który go zafascynowal i zachecił do wędrówki w świat klubowych dzwięków. Po około dwóch latach udało mu się odnaleźć to COŚ ! Zaczął grac z czarnych krążków i obrał swój kierunek : Tech-Trance/Progressive Trance . Jednak jego muzyka nie jest do konca wierna tym gatunkom, ponieważ wciąż ewoluuje – co można zauważyc w jego kolejnych setach . Jest także trudna do jednoznacznego zaszufladkowania.


Vision84  to dwóch producentów muzycznych, Andre van Glensk oraz Silvio de Vega. Razem współpracują od 1999 roku. Swoje utwory muzyczne wydawali pod wieloma nazwami. Lecz od roku 2004 ich produkcje konsekwentnie wydawane są pod nazwą Vision84. W swoim dorobku mają wiele produkcji, które bardzo dobrze się przyjęły w gronie miłośników ambitnej muzyki trance oraz progressive. Geneza nazwy Vision84 nie jest przypadkowa. Pochodzi od wizji na świat muzyki klubowej jaką prezentują ci dwaj młodzi producenci. Od zawsze zależało im na tym, by poziom polskiej sceny klubowej podnosił się. Poprzez swoją działalność dążą do tego nieustannie.


Conrad Paja  rzemiosłem DJ-skim zajmuje się od 1997 roku. Początkowo miksował tribal i progressive house. W 1998 roku odkrywa trance – kupując legendarna już płytę Push „Universal Nation”. Rezydent klubów RIDM w Filadelfii (1998-1999) i Cricket’s w północnym New Jersey (2000 – 2002), w których w swoje transowe sety zaczyna wplatać elementy nurtów NuNRG i UK Hard House. Od lata 2002 gra głównie progressive i melodic/uplifting trance. Współzałożyciel filadelfijskiego soundsystemu Trance:Fusion Music Movement, który z czasem wszedł w fuzje z organizacją Tranceatlantic. Współorganizator imprez: Shrink Session (Filadelfia, wrzesień 2002), Inner Mind (Warszawa, grudzień 2002) oraz cyklu comiesięcznych imprez pod nazwą Sunburn w Filadelfii. Dotychczas grał u boku m.in: Johna Askew, Pedro Del Mar, Darrena Christiana, Scumfroga, Tommyboya, Victora Dinaire.


Michael C  reprezentuje nową generację Dj z Czech. Przez jego wzgledniu krótką karierę próbował przebić do Czech muzykę dance bardzo intensywnie. Prezentuje energetyczne, barwne sety, które wspólnie z jego zdolnościami daje mu możliwość komunikowania się z tańczącymi ludźmi. Muzyka Michael to szeroki repertuar. Możemy znaleźć w jego setach łagodny progressice house / tranc tracks. Klasyczne podniesienie tracks i ciezki materiał często można zrównac z techno. Michael był odznaczony jako drugi najlepszy debiutant i siódmy Dj w tym roku.  He is a great showman behind the turntables who says that the communication with party people and sharing the energy with them is one of the most important things.
 
Jeśli więc robicie już plany na wakacje, zaznaczcie w Waszych kalendarzach datę 14 sierpnia i stawcie się na poznańskiej Malcie.


Śmiemy twierdzić, że line – up jest iście wyborny i przyciągnie na imprezę roztańczone tłumy!Przedsprzedaż biletów odbywa się w 4 etapach:


ETAP I :  do 1 czerwca do 18 czerwca 2006 w cenie 40 pln*  – tylko za pośrednictwem www.ftb.pl ograniczona ilość
ETAP II:  od 19 czerwca do 8 lipca  2006 w cenie ? pln*
ETAP III:  od 9 lipca do 31 lipiec 2006 w cenie  ? pln*
ETAP IV:  od  1  sierpnia  do 13 sierpnia 2006 w cenie  ?  pln*


Sprzedaż biletów w dniu imprezy (tj. 14.08.06) – w kasach. Cena biletu w dniu imprezy będzie wyższa od cen z przedsprzedaży.  
Dostępne będą również bilety GOLDEN TICKET w cenie ? pln*


Więcej szczegółów wkrótce ! 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →