Wielki jubileusz SQ klub – 10 lat na scenie – ZAMÓW KARNET

News

Ponad 1500 imprez prezentujących klikuset djów i kilkadziesiąt zespołów, zorganizowanych dla kilkuset tysięcy gości – te liczby napisały historię muzyki klubowej w Polsce. SQ klub świętuje swoje 10-lecie! Zobacz kto zagra i zamów karnet na imprezy urodzinowe w promocyjnej cenie!

Pomysł klubu SQ na świętowanie 10. urodzin to miks wspomnień, energii i długofalowych planów na rozwój kultury klubowej w Polsce. Już samo istnienie klubu przez 10 lat można w naszym kraju nazwać sukcesem. Solenizant jednak od dekady nie zwalnia tempa dzięki czemu stał się jednym z najważniejszych klubowych ośrodków w kraju!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Warto przypomnieć dokonania jubilata: liczne klubowe cykle, specjalne uczty muzyczno-wizualne w Starej Rzeźni, wakacyjne turnusy SQ na Hellu, magiczne wieczory SQ na Dziedzińcu. Plejada gwiazd takich jak: Richie Hawtin, Roisin Murphy, John Digweed, Hernan Cattaneo, Carl Craig, Jamie Lidell, M83, Ellen Alien, Michael Mayer, Magda, Anja Schneider, Pan-Pot, Steve Bug by wymienić tylko kilkunastu, ale również artyści, którzy gościli w SQ przed ogólnoświatowym sukcesem, jak Solomun, Nicolas Jaar, Joris Voorn czy Paul Kalkbrenner.

To także legendarne melanże, których jako Muno.pl mogliśmy być częścią. Na ręce wszystkich kreujących SQ klub, składamy serdeczne gratulacje, śpiewamy hucznie STO LAT i życzymy kolejnych 10 lat sukcesów!!!

10. urodziny poznańskiego klubu odbędą się pod hasłem PAST PRESENT FUTURE.

ZAMÓW BILETY

KARNETY NA IMPREZY URODZINOWE SQ

W sprzedaży pojawiły się karnety na wydarzenia urodzinowe klubu SQ, które upoważniają do wstępu na imprezy z Oliverem Koletzkim, Pachanga Boys, Tale of Us, Xxanaxx, Catz 'n Dogz, Fritzem Kalkbrennerem, Dennisem Ferrerem, Wankelmutem i Johnem Talabotem. Nominalna wartość karnetu to ok. 350 zł.

Karnet upoważnia też do wejścia do klubu na imprezy urodzinowe bez kolejki oraz bezpłatny wstęp do SQ w środy i czwartki.

Ceny karnetów:

Cena początkowa: 200 zł

po 09.10 do 24.10: 180 zł

od 25.10 do 10.11: 160 zł

od 11.11 do 22.11: 140 zł

od 23.11 do 09.12: 120 zł

Karnety zakupione za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl podlegają wymianie na właściwy karnet w kasie klubu SQ.

10. URODZINY SQ KLUB – PROGRAM:


09.10 OLIVER KOLETZKI

24.10 PACHANGA BOYS

10.11 TALE OF US

20.11 XXANAXX

21.11 CATZ 'N DOGZ

11.12 FRITZ KALKBRENNER

2016: DENNIS FERRER | JOHN TALABOT | WANKELMUT & more

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →