Spektakl „Techno Rzeczpospolita” zawita do Poznania

Fot. Materiały promocyjne
News
Techno Rzeczpospolita - z ziemie wrocławskiej do poznańskiej

Spektakl, który zrobił ostatnio prawdziwą furorę, i o którym pisały najważniejsze zagraniczne serwisy poświęcone muzyce elektronicznej, zostanie wystawiony w listopadzie w stolicy Wielkopolski.

Techno Rzeczpospolita – z ziemi wrocławskiej do poznańskiej

Przedstawienie Techno Rzeczpospolita w reżyserii Marcina Libera okazało się prawdziwym hitem. Na tyle znaczącym, że wszystkie bilety na sztukę – która wystawiania jest we wrocławskiej Akademii Sztuk Teatralnych – we wrześniu i październiku wyprzedawały się na pniu. Spore zainteresowanie spektaklem sprawiło, że zagości ono 12 listopada w poznańskim Pawilonie.

Techno Rzeczpospolita, na podstawie pierwszej polskiej antologii  30 lat polskiej sceny techno pod red. Radosława Tereszczuka, Łukasza Krajewskiego i Artura Wojtczaka, to wehikuł czasu, który zabierze nas do początku imprezy trwającej 30 lat, przez koniec PRL-u, chaos transformacji po współczesność.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Techno Rzeczpospolita – trailer 

Każde pokolenie ma swoją rewolucję, swój bunt i swoje doświadczenie formujące – czasami jest to wojna, a czasami ekstatyczna wspólnota rejwu. „Techno Rzeczpospolita” na podstawie pierwszej polskiej antologii techno, to wehikuł czasu, który zabierze nas do początku imprezy, która trwa 30 lat, przez koniec PRL-u, chaos transformacji po współczesność – możemy przeczytać w informacji prasowej.

Techno Rzeczpospolita popularna również za granicą

O sztuce pisały nie tylko polskie serwisy, ale również te zagraniczne: DJ Mag, Mixmag, Resident Advisor czy Flow Music. Spektakl dyplomowy studentów IV roku Wydziału Aktorskiego Filii we Wrocławiu zagości również w tym roku do Warszawy. Organizatorzy mają podać niedługo więcej szczegółów w tej sprawie. Bilety na poznańskie wydarzenie są dostępne w cenie 20/30 zł.

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →