Speaking in Code – z miłości do Techno. TRAILER!

News

Na Festiwalu Filmów Niezależnych w Bostonie odbyła się premiera najnowszego dokumentu o muzyce techno "Speaking in code" Amy Grill.

„Jak można uzależnić się od czegoś co jest tak proste i ogłupiające – pyta ironicznie jeden z bohaterów 'Speaking in Code’, po czym z rozbrajającym uśmiechem dodaje – zupełnie jak miłość”

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

’Speaking in code’ to film dokumentalny, który sprawdza kondycję techno po ponad 20 latach od jego powstania. W obrazie Amy Grill ujrzymy oraz usłyszymy takie postaci sceny jak Modeselektor, Wighnomy Brothers, Monolake, Philip Sherburne, Ellen Allien, Tobias Thomas, Marc LeClair AKA Akufen, Wolfgang Voigt, Michael Mayer, Reinhard Voigt i wielu innych.

 

Dzięki Speaking in code odwiedzimy 5 krajów i 11 miast podróżując przez świat muzyki techno oraz poznamy życie ludzi tworzących muzykę elektroniczną.

 

Najnowszy film Amy Grill miał swoją ogólnoświatową premierę 23 kwietnia na Festiwalu Filmów niezależnych w Bostonie. Na polską projekcję przyjdzie nam zapewne troche poczekać jednak już teraz zapraszamy do obejrzenia trailera:

 

Speaking in code TRAILER:

Więcej:

http://speakingincode.com/

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →