Soundtropolis 2009

News

8 sierpnia 2009 roku w Ogrodzieńcu odbędzie się kolejna edycja Soundtropolis, na której wystąpią m.in.: Dominik Eulberg, Valentino Kanzyanioraz Westbam.

Na temat ruin zamku w Ogrodzieńcu istnieje wiele prastarych opowieści. Od dawien dawna figle płata tutaj czarny pies. Od pokoleń ludzie opowiadają sobie mity i baśnie o szczekającym upiorze z czerwonymi rozżarzonymi oczami posiadającym magiczne siły. Teraz pokolenie techno może uzupełnić to o swój własny epizod.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Latem 2008 roku kilka tysięcy osób świętowało piąte urodziny Soundtropolis. To nowy rekord odwiedzin. Noc miała w sobie coś tajemniczego. Niewidzialna siła łączyła wszystkich uczuciem wolności, muzyki i miłości. Czar czarnego psa nawoływał do tańca, a ludzie odpowiedzieli na jego nawoływanie.

 

Tego lata historia się powtórzy. Szacowna góra zamkowa znów zamieni się w jedyny w swoim rodzaju teren imprezy. Oczywiście bez czarów, ale za to z ciekawymi efektami świetlnymi, laserowymi oraz z bardzo dobrym Sound systemem.

 

Na głównej powierzchni oraz na dziedzińcu wewnętrznym powstaną dwie samodzielnie powierzchnie. Tutaj rządzić będą burgrabiowie oraz duchy zamku Soundtropolis, jak np. Westbam, Dominik Eulberg, Valentino Kanzyani i Robert Natus. Tej nocy stare czasy znów zostaną powołane do życia, gdy rycerze rozkażą krążyć kuflom z pieniącym się piwem, a cały zamek będzie pełen muzyki i tańców.

 

Ziemia obraca się wokół Słońca, Księżyc obraca się wokół Ziemi. Ale na jeden dzień świat będzie kręcił się wokół Was i wokół magii starych ruin zamku.

 

Podążajcie za szczekaniem czarnego psa, który znów będzie Was przyciągał do Soundtropolis!

 

Line up:

Westbam – Berlin
Dominik Eulberg – Bonn
Valentino Kanzyani – Lubljana
Moritz Piske – Berlin
Super8+Tab – Helsinki
Robert Natus – Hamburg
Brachiale Musikgestalter – Frankfurt LIVE
Grzegorz Es – Czechowice Dziedzice
DJ Marks – Cieszyn
Pete Rozzo – Limerick
Krzysiek Kozak-Kozaxx – Kędzierzyn-Koźle
Ann-D – Rydułtowy
TMK – Opole
Unknownerrorz – Szczecin
Masstive – Opole
rebus – Łódź

 

Miejsce: Ogrodzieniec
Data: 08.08.2009 (sobota)


Źródło: materiały organizatora

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →