Nowe muzyczne 'Ślady” Simona Bakera

News

W marcu czeka nas premiera debiutanckiego albumu Simona Bakera - "Traces", który ma być w zupełnie innym klimacie muzycznym od dotychczasowych produkcji artysty.

Simon Baker odegrał w ostatnich kilku latach bardzo ważną rolę w rozwoju brytyjskiej sceny muzyki House oraz Techno. To artysta, który posiada własny styl i konsekwentnie podąża obraną przez siebie drogą. Jego producenckie zolności doceniły takie wytwórnie jak Infant Records, 20:20 Vision, Playhouse czy też Murmur Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Robię rzeczy tylko wtedy jeśli wiem, że wyjdą one nautralnie. Czuję, że teraz przyszedł mój czas. Mam już wystarczająco dużo umiejętności, aby zrobić album, który nie koniecznie będzie ukierunkowany na kluby. Chcę, żeby muzyka dobrze mnie reprezentowała i pokazywała, że mogę zrobić coś zupełnie innego.”opowiada Simon Baker

Simon na swoim debiutanckim krążku postanowił przedstawić materiał zupełnie inny od tego do czego zdążył nas przyzwyczaić przez ostatnie 6 lat. Mało tu klubowych brzmień, które artysta prezentował na swoich singlach, a więcej melodyjnych partii, żywych instrumentów oraz wokali. Po prostu album do słuchania!

Simon Baker – Traces [2020 Vision]

Data wydania: marzec 2011

Tracklista:
01. No Pressure
02. L Train
03. Blue Lights
04. Grey Area
05. Let Me In
06. Someone Like..
07. Dead Air
08. Traces
09. Think!
10. Reversal
11. Olek

 


Simon Baker @ Kehakuma (Space Terrace – Ibiza July 2010) by Simon Baker

SIMON BAKER – BACK TO MY HOUSE MIX (one for the after hours;) by Simon Baker

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →