Serato wprowadza przełomową nowinkę

fot. Serato + Bob Budowniczy
News Technologia
BOB

W najnowszej wersji popularnego oprogramowania didżejskiego Serato DJ oznaczonego numerkiem 3.0.0 pojawi się nowa funkcja, która (nie bójmy się tego przyznać) zmieni wiele setów oraz będzie nową formą wykorzystania padów w kontrolerach.

Serato wprowadza separację ścieżek na żywo

Możliwość indywidualnego kontrolowania perkusji, basu, melodii i wokalu – nie jest to zupełnie nowa rzecz na rynku, ale bez wątpienia wprowadzenie tej funkcji zapewni firmie nowych klientów. Teraz didżeje ​​mogą grać kawałki a cappella lub wersje instrumentalne, używając tylko jednego przycisku, dzięki któremu izoluje się lub usuwa części utworów, aby uzyskać np. płynniejsze przejścia. Także jeśli nie podoba Ci się wokal w techno kawałku, to możesz go usunąć.

Introducing Serato Stems – Unrivaled real-time audio source separation technology

Ekscytacji z nowego rozwiązania Serato nie kryje DJ Jazzy Jeff:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Były pewne przełomowe rzeczy, które zmieniały DJ-ing: powstanie Serato, dzięki czemu nie trzeba już było nosić płyt, czy Phase, dzięki któremu nie musiało się martwić o wibracje podczas gry. Myślę, że Serato Stems będzie z kreatywnego punktu widzenia większe niż wszystkie wcześniejsze nowinki. To będzie najfajniejsza zabawa, jaką kiedykolwiek miałem jako DJ. Mój mózg płonie

– czytamy w notce prasowej.

W nowym materiale Beatsource Tech możecie zobaczyć, jak prezentuje się nowa funkcja.

Serato DJ Pro 3.0.0 First Look – Now with Stems! | Beatsource Tech

Beatsource Tech nagrał również porównanie nowej funkcji między oprogramowaniami Serato DJ Pro, Algoriddim DJay Pro AI oraz Virtual DJ. Różnica jakości dźwięku i wydajności jest kolosalna.

Stems Comparison: Serato DJ Pro vs. Algoriddim DJay Pro AI vs. Virtual DJ | Beatsource Tech

Zobacz także: Jaka to melodia? Deezer pomoże ci znaleźć piosenkę, którą zanucisz

Na ten moment program Serato DJ 3.0.0 jest dostępny w publicznej wersji beta. Aby do niej dołączyć, trzeba się zarejestrować na stronie producenta.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →