Serato wprowadza przełomową nowinkę

fot. Serato + Bob Budowniczy
News Technologia
BOB

W najnowszej wersji popularnego oprogramowania didżejskiego Serato DJ oznaczonego numerkiem 3.0.0 pojawi się nowa funkcja, która (nie bójmy się tego przyznać) zmieni wiele setów oraz będzie nową formą wykorzystania padów w kontrolerach.

Serato wprowadza separację ścieżek na żywo

Możliwość indywidualnego kontrolowania perkusji, basu, melodii i wokalu – nie jest to zupełnie nowa rzecz na rynku, ale bez wątpienia wprowadzenie tej funkcji zapewni firmie nowych klientów. Teraz didżeje ​​mogą grać kawałki a cappella lub wersje instrumentalne, używając tylko jednego przycisku, dzięki któremu izoluje się lub usuwa części utworów, aby uzyskać np. płynniejsze przejścia. Także jeśli nie podoba Ci się wokal w techno kawałku, to możesz go usunąć.

Introducing Serato Stems – Unrivaled real-time audio source separation technology

Ekscytacji z nowego rozwiązania Serato nie kryje DJ Jazzy Jeff:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Były pewne przełomowe rzeczy, które zmieniały DJ-ing: powstanie Serato, dzięki czemu nie trzeba już było nosić płyt, czy Phase, dzięki któremu nie musiało się martwić o wibracje podczas gry. Myślę, że Serato Stems będzie z kreatywnego punktu widzenia większe niż wszystkie wcześniejsze nowinki. To będzie najfajniejsza zabawa, jaką kiedykolwiek miałem jako DJ. Mój mózg płonie

– czytamy w notce prasowej.

W nowym materiale Beatsource Tech możecie zobaczyć, jak prezentuje się nowa funkcja.

Serato DJ Pro 3.0.0 First Look – Now with Stems! | Beatsource Tech

Beatsource Tech nagrał również porównanie nowej funkcji między oprogramowaniami Serato DJ Pro, Algoriddim DJay Pro AI oraz Virtual DJ. Różnica jakości dźwięku i wydajności jest kolosalna.

Stems Comparison: Serato DJ Pro vs. Algoriddim DJay Pro AI vs. Virtual DJ | Beatsource Tech

Zobacz także: Jaka to melodia? Deezer pomoże ci znaleźć piosenkę, którą zanucisz

Na ten moment program Serato DJ 3.0.0 jest dostępny w publicznej wersji beta. Aby do niej dołączyć, trzeba się zarejestrować na stronie producenta.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →