Secretsundaze presents…Tobi Neumann.

News

Za nagranie drugiej kompilacji Secretsundaze,dostępnej już w sprzedaży, odpowiedzialny jest jeden z najlepszych niemieckich djów, należący do Cocoon Recordings - Tobi Neumann!

Tobi Neumann jest bez wątpienia jednym z najbardziej szanowanych producentów i dj’ów undergroundowej sceny house i techno. Związany z wytwórnią Cocoon Recordings należącą do Sven’a Vath’a wyznacza nowe kierunki w muzyce elektronicznej. Regularnie gra w najlepszych klubach i na najważniejszych imprezach: Love Parade, Timewarp Festival, Cocoon na Ibizie, Panorama Bar i Weekend w Berlinie czy też Fabric. Tobi jest także autorem remixów utworów takich gwiazd jak Miss Kittin, Chicks on Speed, 2 Raumwohnung, Ricardo Villalobos’a czy Dinky.

„Pierwszy raz usłyszałem o Secretsundaze od Ricardo i Luciano w 2005 roku. Obydwoje powiedzieli mi, że jest to najlepsza impreza na całym świecie, która odbywa się w niedzielę. Po raz pierwszy spotkałem się z pomysłodawcami Secretsundaze Giles Smith’em oraz James Priestley’em na Ibizie w 2005 roku, gdzie organizowali cykl imprez pod tą samą nazwą. Niedługo po tym zaprosili mnie do współpracy i tak w 2006 roku zagrałem na festiwalu Sonar w Barcelonie. Moim najlepszym zawodowym sukcesem jednak jak na razie było wystąpienie na TDK Crosscentral w 2007 roku w sali Secretsundaze. Niesamowita atmosfera i ludzie!”

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tobi Neumann o mixie Secretsundaze:Lubię kolekcjonować wyjątkowe, ponadczasowe utwory. To właśnie tego typu numery znalazły się na kompilacji Secretsundaze. Chciałem stworzyć mixa do słuchania w domu bądź samochodzie, mixa posiadającego swój własny flow. Mam nadzieje, że wybrałem dobry zestaw muzyczny do mixu Secretsundaze i spodoba się ludziom.”

Tracklista:
01 Osunlade – My Reflection
02 Sascha Dive – Bdown Variation 7
03 Move D – Quit Quittin
04 Vera and Federico Molinari – It Ain’t Music
05 Filsonik feat. Soni – Here To Stay
06 Mr. Raoul K – Le Cercle Peul
07 Minilogue – Jamaica
08 Kerri Chandler – Pong
09 Nathan Hawkes – Derrick’s Chase Vox mix
10 Rhythm and Sound – Ruff Way (Bootleg Version/Burial Mix)
11 Billy Dalessandro – Nitrogen Bass
12 Stimming, H.O.S.H. & Solomun – Radar
13 Ralph Sliwinski – Pox Box (Johnny D remix)
14 Sensitiva – Viola Tricolor
15 Jus Ed – Kick It Up Pt.4
16 Guillaume – Les Gans

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →