Endless Ride To Honolulu

Recenzje

Info

Data wydania:
2007/05/14
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Salvatore i Massimo pochodzą z Lausanne w Szwajcarii. Są bardzo bliskimi przyjaciółmi i znają się jeszcze z czasów dzieciństwa. Ich znajomość jest także oparta na wspólnym odkrywaniu muzyki house i techno, w której to zakochali się już wiele lat temu. Wielką inspiracją był dla nich Laurent Garnier.

Salvatore swoją djską przygodę zaczął we wczesnych latach ’90 i niemalże od razu został rezydentem klubów Loft Electro oraz D! Club, w którym to do teraz prowadzi własne imprezy pod szyldem „Freaks On Friday”. Posiadał on także własną wytwórnię Adrenogroove– nagrywał dla niej utwory pod pseudonimem Sarbante.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Historia Massimo Stefanelli jest bardzo podobna. Grał w tych samych klubach co Salvatore. Od niedawna zajmuje się produkcją muzyki. Jest także zaangażowany w organizacje oraz granie na imprezach w Lausanne.

Na wydanej przez Trapez płycie znajdziemy dwa utwory: Honolulu i Endless Ride. Są dopracowane do ostatniego szczegółu, z ciepłą, pełną emocji, a zarazem dynamiczną linią basową. Dynamiki niewątpliwie dodają im także charakterystyczne „cykacze”. Słychać w nich wpływ gatunków Detroit i Hypnotic Trance. Tworzą one jednak miłą dla ucha deep tech housową całość.Tracklista

Salvatore Freda & Massimo Stefanelli- Endless Ride To Honolulu

A-Honolulu
B-Endless Ride

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →