Ruszyła apka, która łączy ludzi poprzez gust muzyczny

thred.
News
POM

Aplikacja nosi nazwę Power of Music (POM), a jej premiera zapowiedziana jest na 10 sierpnia i działać będzie na razie na terenie Londynu. Poprzedziły ją miesiące intensywnych kampanii reklamowych.

Przez muzykę do serca

Na ten moment obowiązuje limit 25 tys. miejsc, ale już teraz można zarezerwować sobie profil. Po uruchomieniu użytkownicy będą mogli  połączyć go z wybranymi usługami m.in. Spotify i Apple Music. Następnie dane zostaną przeanalizowane przez algorytm, który prześledzi historię odtwarzania z reakcjami emocjonalnymi. Będzie można również odpowiedzieć na pytanie zadane w ankiecie.

POM

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W ramach akcji promocyjnej, pierwsze 1000 matchów wybierze się na darmową randkę (zafundowaną przez twórców aplikacji). Szczegóły jak to będzie wyglądać, nie zostały jednak jeszcze podane. POM promuje się również jako przyszły kurator imprez. Pierwsza edycja rusza 5 września a za deckami stanie Shanti Celeste, wspomagana przez Kristi, Thor b2b Maro i Aunty Party. Event staruje o 17:00 w klubie Night Tales, jednak osoby bez paszportu covidowego nie będą mogły wziąć w nim udziału.

Shanti Celeste x Boiler Room x Bass Coast Festival

Po raz pierwszy wpadłem na pomysł POM na uniwersytecie, gdzie organizowałem imprezy klubowe. Stało się jasne, że ludzie zachowywali się bardzo różnie w zależności od rodzaju muzyki, na przykład rockowej lub R&B. Wpłynęło to na to, w co się ubierali, jakie napoje kupowali i jak wchodzili ze sobą w interakcje, co dowodzi, jak muzyka jest dla tożsamości człowieka ważna — Vihan Patel, współzałożyciel POM

Gdy pierwsze 15 tys. osób odpowie na pytania, technologia zautomatyzuje proces dobierania par. Póki co powoli zatacza kręgi i zyskuje średnio 2,5 tys. użytkowników tygodniowo. POM dąży do zbudowania zespołu programistów, który składa się z byłych pracowników IBM, Columbia, JP Morgan i Merlin.

To dało mi do myślenia, że ​​muzyka wyraźnie odgrywa głębszą rolę w tym, kim jesteśmy, niż większość myśli. To głos wyrażający emocje, a wykorzystanie muzyki jako narzędzia do zrozumienia emocji pozwala na lepsze zrozumienie innych ludzi i oczywiście potencjalnych partnerów — Vihan Patel.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

POM
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →