Röyksopp zaraz zagrają w Polsce, a tymczasem znów dzielą się znakomitą muzyką z Alison Goldfrapp

Fot. Materiały prasowe
News

Wieść o występie Röyksopp na warszawskim On Air Festival 2022 niesie ze sobą wiele dobrego. Same odwiedziny w stolicy to jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej.

Röyksopp. Nigdy dość

Jak dobrze wiemy, norweski duet Röyksopp rozpoczął w tym roku realizację ambitnego projektu Profound Mysteries. Wydane do tej pory dwa pełnowymiarowe tomy były czymś na kształt początku i rozwinięcia. Jego kontynuację i zarazem zwieńczenie uświadczymy 17 listopada pod postacią trzeciego tomu „najbardziej złożonego projekt (uniwersum?) w świecie elektroniki”.

Zatytułowany Profound Mysteries III zawiera współprace z Susanne Sundfør, Astrid S, Jamie Irrepressible, Pixx, Maurissą Rose i Alison Godfrapp. Utwór z udziałem tej ostatniej pt. The Night jest pierwszym przedsmakiem tego, jak brzmi i jaką drogę obiera trzecia część PM. Mówiąc o Profound Mysteries III Svein Berge & Torbjørn Brundtland powiedzieli:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z Profound Mysteries III kończymy nasze potrójne przedsięwzięcie albumowe. Pod jego złotym, mieniącym się połyskiem, kryją się poziomy niejednoznaczności i kontrastu; słodkie i wstrząsające, wspaniałe i złe. Jesteśmy ludźmi, marzymy.

Röyksopp & Alison Goldfrapp – The Night (Official Visualiser)

Czytaj również: Opowieść, która nie zamierza się kończyć. Röyksopp – kolejny album, nowe utwory

Wraz z ogłoszeniem Profound Mysteries III Norwedzy ujawnili szczegóły dotyczące serii wydań winylowych dla całej kampanii. Luksusowy 6LP box zawierający wszystkie utwory z Profound Mysteries oraz ekskluzywną trzydziestodwustronicową książeczkę zaprojektowaną przez Jonanthana Zawadę uzupełniają indywidualne 2LP wydania dla każdej części Profound Mysteries.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →