Elektronika na On Air Festival. Kogo usłyszymy w ten weekend w Warszawie?

Fot. Materiały promocyjne
Artykuł News
On Air Festival 2022 czas zacząć!

Dziś rusza jeden z ostatnich festiwali na świeżym powietrzu w tym roku, On Air Festival. Nie zabraknie na nim także przedstawicieli elektronicznych brzmień.

On Air Festival 2022 czas zacząć!

W piątek 9 września startuje pierwsza edycja warszawskiego festiwalu On Air. Na trzech scenach wystąpi 30 wykonawców z całego świata, w tym takie gwiazdy jak m.in. Tame Impala, Jorja Smith czy The Kooks. W stolicy zameldują się także artyści reprezentujący scenę elektroniczną i to właśnie ich sylwetkom przypatrzmy się z bliska.

Jamie XX

Jamie xx w swojej twórczości miesza elektronikę z indie i R&B. Jest prawdziwym mistrzem remiksów i nie boi się brać na warsztat utworów takich artystek jak Adele czy Florence + The Machine. Jego album In Colour przyniósł mu nominację do prestiżowych nagród muzycznych takich jak Mercury Prize czy Grammy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Röyksopp DJ Set

Röyksopp, czyli mistrzowie elektronicznego popu, po latach powracają do Polski. Norwegowie wystąpią na bemowskim lotnisku pierwszego dnia.

Baasch

Warszawski wokalista, kompozytor, producent. Ma w dorobku zarówno udział w kilku wydawnictwach, jak i liczne występy w klubach oraz na scenach festiwalowych. W ostatnich latach Bartek Schmidt dał się poznać jako kompozytor mrocznej, lecz charakterystycznej elektroniki. Usłyszeć go na żywo to prawdziwa przyjemność.

The Comet Is Coming

Londyński zespół jazzowo-rockowy, łączący w sobie elementy jazzu, elektroniki, funku i psychodelicznego rocka. Fani muzycznego eklektyzmu z pewnością poczują się tym koncertem usatysfakcjonowani.

Tash Sultana

Australijska multiinstrumentalistka, wokalistka i kompozytorka. Tworzy i wykonuje utwory z wykorzystaniem techniki loop. Biegle gra na gitarach, mandolinie, instrumentach klawiszowych, samplerach, elektrycznych instrumentach perkusyjnych, fletni pana i trąbce. Jej występy to zwykle one man show składające się z kolejno nagrywanych partii instrumentalnych i wokalnych.

Elektronika na On Air Festival. Kogo usłyszymy w ten weekend w Warszawie?
Fot. Materiały promocyjne

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →