Gwiazdy D’n’B zdobywają Polskę – BILETY!

News

Wkrótce w naszym kraju wystąpią Ed Rush, Roni Size oraz Pendulum. Już teraz możecie kupić u nas bilety na imprezy z udziałem światowych gwiazd sceny drum & bass!

Kolejne trzy miesiące zapowiadają się niezwykle interesująco dla wszystkich fanów połamanych beatów. Do Polski zawitają bowiem światowe gwiazdy sceny drum & bassEd Rush, Roni Size oraz Pendulum!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Już 13 lutego 2010 roku w poznańskim klubie Eskulap wystąpi Ed Rush. Produkcje tego niezwykle zdolnego artysty dla wytwórni Grooverider’aPrototype, a następnie dla Metalheadz na stałe potwierdziły wiodącą pozycję Ed Rusha wśród elitarnych producentów muzyki drum & bass. Swoimi pomysłami i wykorzystywanymi technikami tworzył nowe podstawy dla gatunku, podstawy które na zawsze zmieniły oblicze muzyki drum & bass.

 

KUP BILET! – I LOVE ED RUSH! – KLUB ESKULAP (POZNAŃ)

 

 

Miesiąc później czeka nas kolejna porcja połamanych brzmień na najwyższym poziomie. 5 marca 2010 roku do stołecznego klubu Piekarnia, a dzień później do gdańskiego CSG zawita ikona sceny drum & bass – Roni Size wraz z MC Jakes! W 1997 roku artysta wraz z innymi muzykami założył kolektyw Reprezant. Efektem wspólnej pracy był album „New Forms”. Postawieni naprzeciw Prodigy czy też Chemical Brothers zdobyli za tę płytę prestiżową nagrodę Mercury Music Prize i podnieśli swój międzynarodowy status, a świat obudził się przy brzmieniu Roni Size. Od tamtego czasu artysta pozostaje przez cały czas na szczycie, wytaczając nowe trendy w muzyce drum & bass.

KUP BILET – RONI SIZE & MC JAKES – KLUB PIEKARNIA (WARSZAWA)

KUP BILET – RONI SIZE & MC JAKES – CSG (GDAŃSK)

 

 

Wisienką na torcie jest kwietniowy występ Pendulum wraz z MC Verse w gdańskim CSG! Jedno z pierwszych nagrań formacji – „Vault” stało się sensacją na scenie drum & bass w 2003 roku. Dwa lata później Pendulum wydał swój długogrający debiut – „Hold Your Colour”, zawierający takie hity, jak „Tarantula” oraz „Slam”. Album zebrał świetne recenzje i sprzedał się w niedługim czasie w ilośći 225 000 egzemplarzy. Fani otrzymali wydawnictwo niezwykle różnorodne muzycznie – mieszaninę wielu stylów, z przenikającymi się płynnie funkiem i breakbeatem, w połączeniu z klasyczną mocną linią basową i melodyjną lekkością kompozycyjną. 

 

KUP BILETPENDULUM & MC VERSE – CSG (GDAŃSK)

Bilety do zamówienia na Muzikanova.pl :

I LOVE ED RUSH! – KLUB ESKULAP (POZNAŃ)

RONI SIZE & MC JAKES – KLUB PIEKARNIA (WARSZAWA)

RONI SIZE & MC JAKES – CSG (GDAŃSK)

PENDULUM & MC VERSE – CSG (GDAŃSK)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →