Rewelacyjna Park Hye Jin zapowiada debiutancki album „Before I Die”

Fot. Materiały promocyjne
News

Park Hye Jin zapowiedziała wydanie debiutanckiego albumu. Krążek promuje już teraz taneczny singiel Let's Sing Let's Dance.

Park Hye Jin – gwiazda Ninja Tune 

Urodzona w Korei Południowej i mieszkająca w Los Angeles Park Hye Jin, to wschodzą gwiazda klubowa, która w swojej twórczości z niezwykłym wdziękiem porusza się na styku elektroniki i hip-hopu. Wokalistka, raperka i producentka do tej pory współpracowała z tak fantastycznymi wykonawcami, jak np. Nosaj Thing, Blood Orange i Galcher Lustwerk oraz wydawała własną EPkę. Teraz nadszedł czas na debiutancki studyjny album Koreanki.

Krążek Before I Die ukaże się 10 września nakładem Ninja Tune. Park Hye Jin sama napisała, wyprodukowała i wykonała cały album. Jego próbkę możemy przetestować już teraz przy okazji singla Let’s Sing Let’s Dance, który właśnie trafił do sieci.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Park Hye Jin – Let’s Sing Let’s Dance

Park Hye Jin – od house’u przez hip-hop i minimal 

W przeciwieństwie do electro-trapowego bangera z kolaboracji Clams Casino/Take A Daytrip (Y DON’T U), który artystka wydała w maju, Let’s Sing Let’s Dance jest przede wszystkim utrzymany w klimatach melodyjnego downtempo z tanecznym bitem na 4/4, miękkim pianinem i pełnym tęsknoty wokalem Hye Jin. Piosenka jest przesiąknięta wdzięcznością i szacunkiem dla mocy muzyki do tworzenia wspólnoty.

Hye Jin będzie promować płytę w październiku kilkoma trasami po Ameryce Północnej, w tym występem na Brooklynie we współpracy z Shlohmo oraz występami na III Points Festival i Buku Festival, odpowiednio w Miami i Nowym Orleanie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →