Radio Slave i Lucy na 6. urodziny Warsaw Calling – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

27 listopada w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się huczna impreza z okazji 6. urodzin kolektywu Warsaw Calling. Gwiazdami wieczoru będą Radio Slave oraz Lucy!

Stołeczny kolektyw przyzwyczaił nas do świetnych bookingów – to oni jako pierwsi sprowadzali do Polski takich artystów jak Tale Of Us czy Nina Kraviz, a na ich imprezach gościli też m.in. Dixon, Kollektiv Turmstrasse oraz &Me. Na ich 6. urodzinach, które odbędą się 27 listopada w nowych murach 1500m2 do wynajęcia, znakomitych gości będzie aż dwóch – Radio Slave oraz Lucy.

RADIO SLAVE x LUCY : 6. urodziny Warsaw Calling @ 1500m2

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwszy z nich to twórca legendarnego labelu Rekids, autor takich sztosów jak „Don’t stop no sleep”, „Clone Wars” czy „Grindhouse”. Matt Edwards, bo takie jest prawdziwe nazwisko brytyjczyka, jest też wziętym remikserem – o interpretację swoich utworów prosili go m.in. Trentemoller, Nina Kraviz, Josh Wink, DJ Sneak czy Armand Van Helden.

Lucy to z kolei postać, która stoi za rewelacją sceny techno ostatnich lat – Stroboscopic Artefacts. Autor dwóch świetnie przyjętych albumów, połowa duetu Zeitgeber współtworzonego ze Speedy J oraz współpraca z Xhinem przy releasach dla CLR sprawiły, że jest on jednym z najbardziej pożądanych nazwisk ostatnich lat.

Obaj Panowie słyną z długich setów – Lucy opublikował niedawno nagranie z Berghain trwające 9 (!) godzin – dlatego 27.11 możemy spodziewać się prawdziwej uczty w stylu techno. Lokalny support zostanie ogłoszony wkrótce.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →