Przemiany Festiwal we wrześniu w Warszawie

Wydarzenie

W dniach 1-9 września w Warszawie odbędzie Festiwal Przemiany, organizowany przez Centrum Nauki Kopernik.

W tym roku Festiwal Przemiany rozpoczynie się 1 września i potrwa aż do 9 września. Przez cały czas trwania festiwalu, od południa do zmroku, wokół Centrum Nauki Kopernik będą się działy rzeczy niezwykłe. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy pomysłu na życie, znajdzie tu coś dla siebie.
Spektakle teatralne, autorski przegląd krótkometrażowych polskich filmów animowanych związanych z tematyką tożsamości, spacery po Powiślu śladami różnorodnych zakładów rzemieślniczych, zamienionych na czas trwania Festiwalu w mini galerie, to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowali na uczestników organizatorzy wydarzenia.
Po zachodzie słońca będzie można się przenieść na Scenę Planetarium (dach budynku Planetarium), gdzie przy różnorodnych setach didżejskich odpoczniemy po wypełnionym wrażeniami dniu.
Finałem Przemian będzie całonocna impreza na Scenie Letniej Centrum Nauki Kopernik. Na Sonic Fiction przyjadą muzyczne legendy stanowiące fundamenty współczesnej sceny oraz artyści młodszych pokoleń. Inspiracją do powstania programu koncertu stała się książka Simona Reynoldsa, „Retromania: Pop Culture’s Addiction to Its Own Past” – opracowanie dotyczące rosnącej obsesji na punkcie muzycznej przeszłości.
SONIC FICTION – LINE UP: Arthur Baker, Manuel Göttsching E2-E4 & The Joshua Light Show, Arthur’s Landing, Radio Slave & Thomas Gandey, Henrik Schwarz & Bugge Wesseltoft, Jacek Sienkiewicz & Max Skiba
Na wszystkie wydarzenia festiwalowe wstęp bezpłatny. Na niektóre wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji na temat Przemian znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.
Źródło: materiały organizatora
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →