Powstaje film dokumentalny o The Prodigy

News
The Prodigy znów nadaje

Obraz będzie dedykowany zmarłemu w 2019 roku wokaliście i frontmanowi The Prodigy, Keithowi Flintowi.

The Prodigy na taśmie filmowej

Członkowie zespołu ogłosili, że wraz z wieloletnim współpracownikiem Paulem Dugdale’em, pracują nad nowym filmem dokumentalnym poświęconym The Prodigy. Obraz wyprodukuje wytwórnia Pulse Films. Za jego współrealizację odpowiadają sami muzycy wraz z menagerem, Johnem Fairsem. Paul Dugdale obiecuje, że dokument będzie tak ostry i dziki, jak sama muzyka The Prodigy.

Chcemy, aby widzowie wychodzili z kina tak, jakby właśnie zeszli z kolejki górskiej

– napisał w komunikacie prasowym zespół.

Data premiery filmu wciąż pozostaje nieznana.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Prodigy

W hołdzie dla przyjaciela

Obraz będzie dedykowany zmarłemu w 2019 roku wokaliście The Prodigy, Keithowi Flintowi. Śmierć 49-letniego frontmana była ogromnym ciosem dla członków grupy, wielu innych artystów i milionów fanów brytyjskiej grupy na całym świecie.

Ostatni album zespołu z Flintem w składzie, czyli No Tourists, wydano w 2018 roku. We wrześniu 2020 roku członkowie grupy ogłosili, że wracają do studia. Na razie jednak żadne nowe kawałki legend rave’u nie ujrzały światła dziennego. Z ewentualną nową płytą zespołu wiąże się szereg oczekiwań ze strony fanów, którym z pewnością bardzo ciężko będzie sprostać.

keith flint the prodigy

The Prodigy – jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki

Zespół tworzy muzykę od wczesnych lat 90. Nie sposób mówić tu o gatunku, który reprezentują, wpychać ich twórczość w zamknięte i określone ramy. Energetyczna muzyka zespołu ociera się o techno i rave, czerpie z hardcoru i industrialu, a na dodatek oprószono ją szczyptą czysto punkowej ekspresji. Od trzydziestu lat skrzętnie wymykają się wszelkiej kategoryzacji.

The Prodigy – Voodoo PeoplePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →